Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.08.2018 18:00:31 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Rozpis utkání podzim 2018
 
ROZPIS UTKÁNÍ PODZIM 2018
 
 
  l. liga
  ll. liga
  lll. liga

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
1. kolo       FC Veterání 1970 volno    
Pondělí 27.8 18:00 Milo A.T. 1985 Sokol N. Svět Dvořák  1
Pondělí 27.8 19:05 Milo Real HDO Meteor  Dvořák 2
Pondělí 27.8 17:00 N. Svět Espresso Team Miami Beach  Kumr 3
Pondělí 27.8 18:05 N. Svět Dědečci AFC Fishermen  Kumr 4
Pondělí 27.8 19:15 N. Svět FC Hněvotín Haryservis  Kumr 5
Úterý 28.8 17:00 N. Svět DPMO Pergola  Navrátil 6
Úterý 28.8 18:05 N. Svět Juniorka Horka Letná  Navrátil 7
Úterý 28.8 19:15 N. Svět FC Pozdní sběr Veteráni Lípy  Navrátil 8
Středa 29.8 18:00 Milo Best of Hager MILO B Dvořák  9
Středa 29.8 19:05 Milo Holice 1977 Dynamit Junior  Dvořák 10
Středa 29.8 17:00 N. Svět FC Logik ELAST  Kumr 11
Středa 29.8 18:05 N. Svět Mates FOSA  Kumr 12
Středa 29.8 19:15 N. Svět Dynamit SK Holice  Kumr 13
Čtvrtek 30.8 17:00 N. Svět SOS Veteráni Mimoni  Navrátil 14
Čtvrtek 30.8 18:05 N. Svět SK DDSport Dělňák Štěpánov  Navrátil 15
Čtvrtek 30.8 19:15 N. Svět Inter Hodolany Elektro Otáhal A  Navrátil 16

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
2. kolo       volno FOSA    
Pondělí 3.9 18:00 Milo MILO B Mates Dvořák  17
Pondělí 3.9 19:05 Milo Meteor A.T. 1985  Dvořák 18
Pondělí 3.9 17:00 N. Svět ELAST Inter Hodolany  Kumr 19
Pondělí 3.9 18:05 N. Svět Sokol N. Svět SK DDSport  Kumr 20
Pondělí 3.9 19:15 N. Svět Veteráni Lípy Best of Hager  Kumr 21
Úterý 4.9 17:00 N. Svět AFC Fishermen FC Pozdní sběr Navrátil  22
Úterý 4.9 18:05 N. Svět Miami Beach Dědečci  Navrátil 23
Úterý 4.9 19:15 N. Svět Haryservis Real HDO  Navrátil 24
Středa 5.9 18:00 Milo Dynamit Junior Pergola  Dvořák 25
Středa 5.9 19:05 Milo Holice 1977 FC Hněvotín  Dvořák 26
Středa 5.9 17:00 N. Svět Letná FC Logik  Kumr 27
Středa 5.9 18:05 N. Svět FC Veterání 1970 Espresso Team  Kumr 28
Středa 5.9 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov DPMO  Kumr 29
Čtvrtek 6.9 17:00 N. Svět Dynamit SOS Veteráni  Navrátil 30
Čtvrtek 6.9 18:05 N. Svět SK Holice Elektro Otáhal A  Navrátil 31
Čtvrtek 6.9 19:15 N. Svět Mimoni Juniorka Horka  Navrátil 32

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
3. kolo       Espresso Team volno    
Pondělí 10.9 18:00 Milo SK DDSport Meteor  Dvořák 33
Pondělí 10.9 19:05 Milo A.T. 1985 Haryservis  Dvořák 34
Pondělí 10.9 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A ELAST Kumr  35
Pondělí 10.9 18:05 N. Svět DPMO Sokol N. Svět  Kumr 36
Pondělí 10.9 19:15 N. Svět FC Pozdní sběr Miami Beach  Kumr 37
Úterý 11.9 17:00 N. Svět Inter Hodolany Letná Navrátil  38
Úterý 11.9 18:05 N. Svět Dědečci FC Veterání 1970  Navrátil 39
Úterý 11.9 19:15 N. Svět Mates Veteráni Lípy  Navrátil 40
Středa 12.9 18:00 Milo FC Hněvotín Dynamit Junior  Dvořák 41
Středa 12.9 19:05 Milo Best of Hager AFC Fishermen  Dvořák 42
Středa 12.9 17:00 N. Svět Real HDO Holice 1977  Kumr 43
Středa 12.9 18:05 N. Svět Pergola Dělňák Štěpánov  Kumr 44
Středa 12.9 19:15 N. Svět Juniorka Horka Dynamit  Kumr 45
Čtvrtek 13.9 17:00 N. Svět FC Logik Mimoni  Navrátil 46
Čtvrtek 13.9 18:05 N. Svět FOSA MILO B  Navrátil 47
Čtvrtek 13.9 19:15 N. Svět SOS Veteráni SK Holice  Navrátil 48

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
4. kolo       volno MILO B    
Pondělí 17.9 18:00 Milo Meteor DPMO  Dvořák 49
Pondělí 17.9 19:05 Milo Miami Beach Best of Hager  Dvořák 50
Pondělí 17.9 17:00 N. Svět Dynamit FC Logik Kumr  51
Pondělí 17.9 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Pergola  Kumr 52
Pondělí 17.9 19:15 N. Svět SK Holice ELAST  Kumr 53
Úterý 18.9 17:00 N. Svět Veteráni Lípy FOSA  Navrátil 54
Úterý 18.9 18:05 N. Svět Espresso Team Dědečci  Navrátil 55
Úterý 18.9 19:15 N. Svět Haryservis SK DDSport  Navrátil 56
Středa 19.9 18:00 Milo FC Veterání 1970 FC Pozdní sběr  Dvořák 57
Středa 19.9 19:05 Milo Holice 1977 A.T. 1985  Dvořák 58
Středa 19.9 17:00 N. Svět Letná Elektro Otáhal A  Kumr 59
Středa 19.9 18:05 N. Svět FC Hněvotín Real HDO  Kumr 60
Středa 19.9 19:15 N. Svět SOS Veteráni Juniorka Horka  Kumr 61
Čtvrtek 20.9 17:00 N. Svět Mimoni Inter Hodolany  Navrátil 62
Čtvrtek 20.9 18:05 N. Svět AFC Fishermen Mates  Navrátil 63
Čtvrtek 20.9 19:15 N. Svět Dynamit Junior Dělňák Štěpánov  Navrátil 64

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
5. kolo       Dědečci volno    
Pondělí 24.9 18:00 Milo A.T. 1985 FC Hněvotín Dvořák  65
Pondělí 24.9 19:05 Milo Best of Hager FC Veterání 1970  Dvořák 66
Pondělí 24.9 17:00 N. Svět Juniorka Horka SK Holice Kumr  67
Pondělí 24.9 18:05 N. Svět Dělňák Štěpánov Sokol N. Svět  Kumr 68
Pondělí 24.9 19:15 N. Svět FOSA AFC Fishermen  Kumr 69
Úterý 25.9 17:00 N. Svět ELAST Letná  Navrátil 70
Úterý 25.9 18:05 N. Svět Mates Miami Beach  Navrátil 71
Úterý 25.9 19:15 N. Svět DPMO Haryservis  Navrátil 72
Středa 26.9 18:00 Milo MILO B Veteráni Lípy  Dvořák 73
Středa 26.9 19:05 Milo SK DDSport Holice 1977  Dvořák 74
Středa 26.9 17:00 N. Svět Pergola Meteor  Kumr 75
Středa 26.9 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Espresso Team  Kumr 76
Středa 26.9 19:15 N. Svět Inter Hodolany Dynamit  Kumr 77
Čtvrtek 27.9 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A Mimoni  Navrátil 78
Čtvrtek 27.9 18:05 N. Svět FC Logik SOS Veteráni  Navrátil 79
Čtvrtek 27.9 19:15 N. Svět Real HDO Dynamit Junior  Navrátil 80

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
6. kolo       volno Veteráni Lípy    
Pondělí 1.10 18:00 Milo Real HDO A.T. 1985  Dvořák 81
Pondělí 1.10 19:05 Milo Meteor Dělňák Štěpánov  Dvořák 82
Pondělí 1.10 17:00 N. Svět FC Hněvotín SK DDSport  Kumr 83
Pondělí 1.10 18:05 N. Svět Dědečci FC Pozdní sběr  Kumr 84
Pondělí 1.10 19:15 N. Svět AFC Fishermen MILO B  Kumr 85
Úterý 2.10 17:00 N. Svět SK Holice Letná  Navrátil 86
Úterý 2.10 18:05 N. Svět FC Veterání 1970 Mates  Navrátil 87
Úterý 2.10 19:15 N. Svět Haryservis Pergola  Navrátil 88
Středa 3.10 18:00 Milo Espresso Team Best of Hager  Dvořák 89
Středa 3.10 19:05 Milo Holice 1977 DPMO  Dvořák 90
Středa 3.10 17:00 N. Svět Juniorka Horka FC Logik  Kumr 91
Středa 3.10 18:05 N. Svět Miami Beach FOSA  Kumr 92
Středa 3.10 19:15 N. Svět Dynamit Elektro Otáhal A  Kumr 93
Čtvrtek 4.10 17:00 N. Svět Mimoni ELAST  Navrátil 94
Čtvrtek 4.10 18:05 N. Svět SOS Veteráni Inter Hodolany  Navrátil 95
Čtvrtek 4.10 19:15 N. Svět Dynamit Junior Sokol N. Svět  Navrátil 96

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
7. kolo       FC Pozdní sběr volno    
Pondělí 8.10 18:00 Milo A.T. 1985 Dynamit Junior Dvořák  97
Pondělí 8.10 19:05 Milo Pergola Holice 1977  Dvořák 98
Pondělí 8.10 17:00 N. Svět FOSA FC Veterání 1970  Kumr 99
Pondělí 8.10 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Meteor  Kumr 100
Pondělí 8.10 19:15 N. Svět Veteráni Lípy AFC Fishermen  Kumr 101
Úterý 9.10 17:00 N. Svět ELAST Dynamit Navrátil  102
Úterý 9.10 18:05 N. Svět Mates Espresso Team  Navrátil 103
Úterý 9.10 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov Haryservis  Navrátil 104
Středa 10.10 18:00 Milo Best of Hager Dědečci  Dvořák 105
Středa 10.10 19:05 Milo MILO B Miami Beach  Dvořák 106
Středa 10.10 17:00 N. Svět SK DDSport Real HDO  Kumr 107
Středa 10.10 18:05 N. Svět DPMO FC Hněvotín  Kumr 108
Středa 10.10 19:15 N. Svět FC Logik SK Holice  Kumr 109
Čtvrtek 11.10 17:00 N. Svět Inter Hodolany Juniorka Horka  Navrátil 110
Čtvrtek 11.10 18:05 N. Svět Letná Mimoni  Navrátil 111
Čtvrtek 11.10 19:15 N. Svět Elektro Otáhal A SOS Veteráni  Navrátil 112

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
8. kolo       volno AFC Fishermen    
Pondělí 15.10 18:00 Milo A.T. 1985 SK DDSport Dvořák 113
Pondělí 15.10 19:05 Milo Holice 1977 Dělňák Štěpánov Dvořák 114
Pondělí 15.10 17:00 N. Svět FC Logik Inter Hodolany Kumr 115
Pondělí 15.10 18:05 N. Svět Miami Beach Veteráni Lípy Kumr 116
Pondělí 15.10 19:15 N. Svět Espresso Team FOSA Kumr 117
Úterý 16.10 17:00 N. Svět SK Holice Mimoni Navrátil 118
Úterý 16.10 18:05 N. Svět Dědečci Mates Navrátil 119
Úterý 16.10 19:15 N. Svět Haryservis Sokol N. Svět Navrátil 120
Středa 17.10 18:00 Milo FC Veterání 1970 MILO B Dvořák 121
Středa 17.10 19:05 Milo FC Pozdní sběr Best of Hager Dvořák 122
Středa 17.10 17:00 N. Svět Juniorka Horka Elektro Otáhal A Kumr 123
Středa 17.10 18:05 N. Svět SOS Veteráni ELAST Kumr 124
Středa 17.10 19:15 N. Svět Dynamit Letná Kumr 125
Čtvrtek 18.10 17:00 N. Svět Real HDO DPMO Navrátil 126
Čtvrtek 18.10 18:05 N. Svět FC Hněvotín Pergola Navrátil 127
Čtvrtek 18.10 19:15 N. Svět Dynamit Junior Meteor Navrátil 128

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
9. kolo       Best of Hager volno    
Pondělí 22.10 18:00 Milo Meteor Haryservis Dvořák 129
Pondělí 22.10 19:05 Milo MILO B Espresso Team Dvořák 130
Pondělí 22.10 17:00 N. Svět ELAST Juniorka Horka Kumr 131
Pondělí 22.10 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Holice 1977 Kumr 132
Pondělí 22.10 19:15 N. Svět Letná SOS Veteráni Kumr 133
Úterý 23.10 17:00 N. Svět Pergola Real HDO Navrátil 134
Úterý 23.10 18:05 N. Svět FOSA Dědečci Navrátil 135
Úterý 23.10 19:15 N. Svět Veteráni Lípy FC Veterání 1970 Navrátil 136
Středa 24.10 18:00 Milo DPMO A.T. 1985 Dvořák 137
Středa 24.10 19:05 Milo SK DDSport Dynamit Junior Dvořák 138
Středa 24.10 17:00 N. Svět FC AFishermen Miami Beach Kumr 139
Středa 24.10 18:05 N. Svět Mates FC Pozdní sběr Kumr 140
Středa 24.10 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov FC Hněvotín Kumr 141
Čtvrtek 25.10 17:00 N. Svět Mimoni Dynamit Navrátil 142
Čtvrtek 25.10 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A FC Logik Navrátil 143
Čtvrtek 25.10 19:15 N. Svět Inter Hodolany SK Holice Navrátil 144

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
10. kolo       volno Miami Beach    
Pondělí 29.10 17:00 N. Svět A.T. 1985 Pergola Dvořák 145
Pondělí 29.10 18:05 N. Svět FC Hněvotín Sokol N. Svět Dvořák 146
Pondělí 29.10 19:15 N. Svět Real HDO Dělňák Štěpánov Dvořák 147
Úterý 30.10 17:00 N. Svět SK DDSport DPMO Navrátil 148
Úterý 30.10 18:05 N. Svět Best of Hager Mates Navrátil 149
Úterý 30.10 19:15 N. Svět Dynamit Junior Haryservis Navrátil 150
Středa 31.10 17:00 N. Svět FC Veterání 1970 AFC Fishermen Kumr 151
Středa 31.10 18:05 N. Svět Dědečci MILO B Kumr 152
Středa 31.10 19:15 N. Svět Espresso Team Veteráni Lípy Kumr 153
Čtvrtek 1.11 18:00 N. Svět Holice 1977 Meteor Dvořák 154
Čtvrtek 1.11 19:05 N. Svět FC Pozdní sběr FOSA Dvořák 155

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
11. kolo       Mates volno    
Pondělí 5.11 17:00 N. Svět DPMO Dynamit Junior Dvořák 157
Pondělí 5.11 18:05 N. Svět Pergola SK DDSport Dvořák 158
Pondělí 5.11 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov A.T. 1985 Dvořák 159
Úterý 6.11 17:00 N. Svět Sokol N. Svět Real HDO Navrátil 160
Úterý 6.11 18:05 N. Svět Veteráni Lípy Dědečci Navrátil 161
Úterý 6.11 19:15 N. Svět Haryservis Holice 1977 Navrátil 162
Středa 7.11 17:00 N. Svět AFC Fishermen Espresso Team Kumr 163
Středa 7.11 18:05 N. Svět Meteor FC Hněvotín Kumr 164
Středa 7.11 19:15 N. Svět Miami Beach FC Veterání 1970 Kumr 165
Čtvrtek 8.11 18:00 N. Svět FOSA Best of Hager Dvořák 166
Čtvrtek 8.11 19:05 N. Svět MILO B FC Pozdní sběr Dvořák 167
TOPlist