Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 18.09.2017 22:34:10 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Rozpis utkání podzim 2017
 
ROZPIS UTKÁNÍ PODZIM 2017
 
 
  l. liga
  ll. liga
  lll. liga

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
1. kolo              
Pondělí 28.8. 18:00 Milo A.T. 1985 Sokol N. Svět
Dvořák
1
Pondělí 28.8. 19:05 Milo Real HDO Moritz
Dvořák
2
Pondělí 28.8. 17:00 N. Svět Dynamit Dědečci
Kumr
3
Pondělí 28.8. 18:05 N. Svět FC Veterání 1970 MILO B
Kumr
4
Pondělí 28.8. 19:15 N. Svět FC Hněvotín Haryservis
Kumr
5
Úterý 29.8. 17:00 N. Svět DPMO Pergola
Navrátil
6
Úterý 29.8. 18:05 N. Svět Juniorka Horka Letná
Navrátil
7
Úterý 29.8. 19:15 N. Svět Dynamit Junior AFC Fishermen
Navrátil
8
Středa 30.8. 17:00 Milo SK DDSport Dělňák Štěpánov
Dvořák
9
Středa 30.8. 18:05 Milo Best of Hager Mates
Dvořák
10
Středa 30.8. 19:15 Milo Holice 1977 Meteor
Dvořák
11
Středa 30.8. 17:00 N. Svět FC Logik ELAST
Kumr
12
Středa 30.8. 18:05 N. Svět Veteráni Lípy Miami Beach
Kumr
13
Středa 30.8. 19:15 N. Svět Espresso Team Juventus
Kumr
14
Čtvrtek 31.8. 17:00 N. Svět SOS Veteráni Mimoni
Navrátil
15
Čtvrtek 31.8. 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr FOSA
Navrátil
16
Čtvrtek 31.8. 19:15 N. Svět Inter Hodolany Elektro Otáhal A
Navrátil
17

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
2. kolo              
Pondělí 4.9. 18:00 Milo FOSA Best of Hager
Dvořák
18
Pondělí 4.9. 19:05 Milo Moritz A.T. 1985
Dvořák
19
Pondělí 4.9. 17:00 N. Svět ELAST Inter Hodolany
Kumr
20
Pondělí 4.9. 18:05 N. Svět Sokol N. Svět SK DDSport
Kumr
21
Pondělí 4.9. 19:15 N. Svět Dědečci Dynamit Junior
Kumr
22
Úterý 5.9. 17:00 N. Svět Veteráni Lípy Dynamit
Navrátil
23
Úterý 5.9. 18:05 N. Svět Miami Beach Mates
Navrátil
24
Úterý 5.9. 19:15 N. Svět Haryservis Real HDO
Navrátil
25
Středa 6.9. 18:00 Slavonín MILO B FC Pozdní sběr   26
Středa 6.9. 18:00 Milo Meteor Pergola
Dvořák
27
Středa 6.9. 19:05 Milo Holice 1977 FC Hněvotín
Dvořák
28
Středa 6.9. 17:00 N. Svět Letná FC Logik
Kumr
29
Středa 6.9. 18:05 N. Svět AFC Fishermen FC Veterání 1970
Kumr
30
Středa 6.9. 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov DPMO
Kumr
31
Čtvrtek 7.9. 17:00 N. Svět Espresso Team SOS Veteráni
Kumr
32
Čtvrtek 7.9. 18:05 N. Svět Juventus Elektro Otáhal A
Navrátil
33
Čtvrtek 7.9. 19:15 N. Svět Mimoni Juniorka Horka
Navrátil
34

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
3. kolo              
Pondělí 11.9. 18:00 Milo SK DDSport Moritz
Dvořák
35
Pondělí 11.9. 19:05 Milo A.T. 1985 Haryservis
Dvořák
36
Pondělí 11.9. 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A ELAST
Kumr
37
Pondělí 11.9. 18:05 N. Svět DPMO Sokol N. Svět
Kumr
38
Pondělí 11.9. 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 Dědečci
Kumr
39
Úterý 12.9. 17:00 N. Svět Inter Hodolany Letná
Navrátil
40
Úterý 12.9. 18:05 N. Svět Mates FOSA
Navrátil
41
Úterý 12.9. 19:15 N. Svět Dynamit Junior Veteráni Lípy
Navrátil
42
Středa 13.9. 17:00 Milo FC Hněvotín Meteor
Dvořák
43
Středa 13.9. 18:05 Milo Best of Hager MILO B
Dvořák
44
Středa 13.9. 19:15 Milo Real HDO Holice 1977
Dvořák
45
Středa 13.9. 17:00 N. Svět Pergola Dělňák Štěpánov
Kumr
46
Středa 13.9. 18:05 N. Svět Juniorka Horka Espresso Team
Kumr
47
Středa 13.9. 19:15 N. Svět FC Logik Mimoni
Kumr
48
Čtvrtek 14.9. 17:00 N. Svět Dynamit Miami Beach
Navrátil
49
Čtvrtek 14.9. 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr AFC Fishermen
Navrátil
50
Čtvrtek 14.9. 19:15 N. Svět
SOS Veteráni
Juventus
Navrátil
51

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
4. kolo              
Pondělí 18.9. 18:00 Milo Moritz DPMO
Dvořák
52
Pondělí 18.9. 19:05 Milo AFC Fishermen Best of Hager
Dvořák
53
Pondělí 18.9. 17:00 N. Svět Espresso Team FC Logik
Kumr
54
Pondělí 18.9. 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Pergola
Kumr
55
Pondělí 18.9. 19:15 N. Svět Dědečci FC Pozdní sběr
Kumr
56
Úterý 19.9. 17:00 N. Svět Miami Beach FOSA
Navrátil
57
Úterý 19.9. 18:05 N. Svět FC Hněvotín Real HDO
Navrátil
58
Úterý 19.9. 19:15 N. Svět Haryservis SK DDSport
Navrátil
59
Středa 20.9. 18:00 Slavonín MILO B Mates   60
Středa 20.9. 18:00 Milo Holice 1977 A.T. 1985
Dvořák
61
Středa 20.9. 19:05 Milo Meteor Dělňák Štěpánov
Dvořák
62
Středa 20.9. 17:00 N. Svět Juventus ELAST
Kumr
63
Středa 20.9. 18:05 N. Svět Veteráni Lípy FC Veterání 1970
Kumr
64
Středa 20.9. 19:15 N. Svět Dynamit Dynamit Junior
Kumr
65
Čtvrtek 21.9. 17:00 N. Svět Letná Elektro Otáhal A
Navrátil
66
Čtvrtek 21.9. 18:05 N. Svět Mimoni Inter Hodolany
Navrátil
67
Čtvrtek 21.9. 19:15 N. Svět SOS Veteráni Juniorka Horka
Navrátil
68

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
5. kolo              
Pondělí 25.9. 17:00 N. Svět ELAST Letná
Kumr
69
Pondělí 25.9. 18:05 N. Svět Dělňák Štěpánov Sokol N. Svět
Kumr
70
Pondělí 25.9. 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 Dynamit
Kumr
71
Úterý 26.9. 17:00 Milo 2 A.T. 1985 FC Hněvotín
Dvořák
72
Úterý 26.9. 18:05 Milo 2 SK DDSport Holice 1977
Dvořák
73
Úterý 26.9. 19:15 Milo 2 Best of Hager Dědečci
Dvořák
74
Úterý 26.9. 17:00 N. Svět Dynamit Junior Miami Beach
Navrátil
75
Úterý 26.9. 18:05 N. Svět Mates AFC Fishermen
Navrátil
76
Úterý 26.9. 19:15 N. Svět DPMO Haryservis
Navrátil
77
Středa 27.9. 17:00 Milo Real HDO Meteor
Dvořák
78
Středa 27.9. 18:05 Milo Pergola Moritz
Dvořák
79
Středa 27.9. 19:15 Milo FOSA MILO B
Dvořák
80
Středa 27.9. 17:00 N. Svět Inter Hodolany Espresso Team
Kumr
81
Středa 27.9. 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Veteráni Lípy
Kumr
82
Středa 27.9. 19:15 N. Svět Elektro Otáhal A Mimoni
Kumr
83

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
6. kolo              
Pondělí 2.10. 18:00 Milo Real HDO A.T. 1985
Dvořák
86
Pondělí 2.10. 19:05 Milo Moritz Dělňák Štěpánov
Dvořák
87
Pondělí 2.10. 17:00 N. Svět FC Hněvotín SK DDSport
Kumr
88
Pondělí 2.10. 18:05 N. Svět Miami Beach MILO B
Kumr
89
Pondělí 2.10. 19:15 N. Svět Dynamit Junior FC Veterání 1970
Kumr
90
Úterý 3.10. 17:00 N. Svět Juventus Letná
Navrátil
91
Úterý 3.10. 18:05 N. Svět Dědečci Mates
Navrátil
92
Úterý 3.10. 19:15 N. Svět Haryservis Pergola
Navrátil
93
Středa 4.10. 17:00 Milo Veteráni Lípy Best of Hager
Dvořák
94
Středa 4.10. 18:05 Milo Holice 1977 DPMO
Dvořák
95
Středa 4.10. 19:15 Milo Meteor Sokol N. Svět
Dvořák
96
Středa 4.10. 17:00 N. Svět AFC Fishermen FOSA
Kumr
97
Středa 4.10. 18:05 N. Svět Espresso Team Elektro Otáhal A
Kumr
98
Středa 4.10. 19:15 N. Svět Mimoni ELAST
Kumr
99
Čtvrtek 5.10. 17:00 N. Svět Juniorka Horka FC Logik
Navrátil
100
Čtvrtek 5.10. 18:05 N. Svět SOS Veteráni Inter Hodolany
Navrátil
101
Čtvrtek 5.10. 19:15 N. Svět Dynamit FC Pozdní sběr
Navrátil
102

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
7. kolo              
Pondělí 9.10. 18:00 Milo A.T. 1985 Meteor
Dvořák
103
Pondělí 9.10. 19:05 Milo Pergola Holice 1977
Dvořák
104
Pondělí 9.10. 17:00 N. Svět FC Veterání 1970 Miami Beach
Kumr
105
Pondělí 9.10. 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Moritz
Kumr
106
Pondělí 9.10. 19:15 N. Svět FOSA Dědečci
Kumr
107
Úterý 10.10. 17:00 N. Svět ELAST Espresso Team
Navrátil
108
Úterý 10.10. 18:05 N. Svět Mates Veteráni Lípy
Navrátil
109
Úterý 10.10. 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov Haryservis
Navrátil
110
Středa 11.10. 18:00 Slavonín MILO B AFC Fishermen   111
Středa 11.10. 18:00 Milo Best of Hager Dynamit
Dvořák
112
Středa 11.10. 19:05 Milo SK DDSport Real HDO
Dvořák
113
Středa 11.10. 17:00 N. Svět DPMO FC Hněvotín
Kumr
114
Středa 11.10. 18:05 N. Svět FC Logik Juventus
Kumr
115
Středa 11.10. 19:15 N. Svět Inter Hodolany Juniorka Horka
Kumr
116
Čtvrtek 12.10. 17:00 N. Svět Letná Mimoni
Navrátil
117
Čtvrtek 12.10. 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A SOS Veteráni
Navrátil
118
Čtvrtek 12.10. 19:15 N. Svět FC Pozdní sběr Dynamit Junior
Navrátil
119

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
8. kolo              
Pondělí 16.10. 18:00 Milo Miami Beach AFC Fishermen
Dvořák
120
Pondělí 16.10. 19:05 Milo A.T. 1985 SK DDSport
Dvořák
121
Pondělí 16.10. 17:00 N. Svět FC Logik Inter Hodolany
Kumr
122
Pondělí 16.10. 18:05 N. Svět Dědečci MILO B
Kumr
123
Pondělí 16.10. 19:15 N. Svět Veteráni Lípy FOSA
Kumr
124
Úterý 17.10. 17:00 N. Svět Juventus Mimoni
Navrátil
125
Úterý 17.10. 18:05 N. Svět Dynamit Mates
Navrátil
126
Úterý 17.10. 19:15 N. Svět Haryservis Sokol N. Svět
Navrátil
127
Středa 18.10. 17:00 Milo Dynamit Junior Best of Hager
Dvořák
128
Středa 18.10. 18:05 Milo Meteor Moritz
Dvořák
129
Středa 18.10. 19:15 Milo Holice 1977 Dělňák Štěpánov
Dvořák
130
Středa 18.10. 17:00 N. Svět SOS Veteráni ELAST
Kumr
131
Středa 18.10. 18:05 N. Svět Juniorka Horka Elektro Otáhal A
Kumr
132
Středa 18.10. 19:15 N. Svět Espresso Team Letná
Kumr
133
Čtvrtek 19.10. 17:00 N. Svět FC Veterání 1970 FC Pozdní sběr
Navrátil
134
Čtvrtek 19.10. 18:05 N. Svět FC Hněvotín Pergola
Navrátil
135
Čtvrtek 19.10. 19:15 N. Svět Real HDO DPMO
Navrátil
136

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
9. kolo              
Pondělí 23.10. 17:00 N. Svět AFC Fishermen Dědečci
Kumr
137
Pondělí 23.10. 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Holice 1977
Kumr
138
Pondělí 23.10. 19:15 N. Svět ELAST Juniorka Horka
Kumr
139
Úterý 24.10. 18:00 Milo 2 DPMO A.T. 1985
Dvořák
140
Úterý 24.10. 19:05 Milo 2 FC Pozdní sběr Miami Beach
Dvořák
141
Úterý 24.10. 17:00 N. Svět Pergola Real HDO
Navrátil
142
Úterý 25.10. 18:05 N. Svět Mates Dynamit Junior
Navrátil
143
Úterý 25.10. 19:15 N. Svět Moritz Haryservis
Navrátil
144
Středa 25.10. 18:00 Slavonín MILO B Veteráni Lípy   145
Středa 25.10. 18:00 Milo Best of Hager FC Veterání 1970
Dvořák
146
Středa 25.10. 19:05 Milo SK DDSport Meteor
Dvořák
147
Středa 25.10. 17:00 N. Svět FOSA Dynamit
Kumr
148
Středa 25.10. 18:05 N. Svět Letná SOS Veteráni
Kumr
149
Středa 25.10. 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov FC Hněvotín
Kumr
150
Čtvrtek 26.10. 17:00 N. Svět Mimoni Espresso Team
Navrátil
151
Čtvrtek 26.10. 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A FC Logik
Navrátil
152
Čtvrtek 26.10. 19:15 N. Svět Inter Hodolany Juventus
Navrátil
153

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
10. kolo              
Pondělí 30.10. 18:00 Milo A.T. 1985 Pergola
Dvořák
154
Pondělí 30.10. 19:05 Milo FC Pozdní sběr Best of Hager
Dvořák
155
Pondělí 30.10. 17:00 N. Svět Real HDO Dělňák Štěpánov
Kumr
156
Pondělí 30.10. 18:05 N. Svět FC Hněvotín Sokol N. Svět
Kumr
157
Pondělí 30.10. 19:15 N. Svět Dynamit MILO B
Kumr
158
Úterý 31.10. 17:00 N. Svět Veteráni Lípy AFC Fishermen
Navrátil
159
Úterý 31.10. 18:05 N. Svět FC Veterání 1970 Mates
Navrátil
160
Úterý 31.10. 19:15 N. Svět Dynamit Junior FOSA
Navrátil
161
Středa 1.11. 18:00 Milo SK DDSport DPMO
Dvořák
162
Středa 1.11. 19:05 Milo Holice 1977 Moritz
Dvořák
163
Středa 1.11. 19:15 Milo Meteor Haryservis
Dvořák
164
Středa 1.11. 17:00 N. Svět Juniorka Horka Juventus
Kumr
84
Středa 1.11. 18:05 N. Svět FC Logik SOS Veteráni
Kumr
85
Středa 1.11. 19:15 N. Svět Miami Beach Dědečci
Kumr
165

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
11. kolo              
Pondělí 6.11. 17:00 N. Svět AFC Fishermen Dynamit
Kumr
166
Pondělí 6.11. 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Real HDO
Kumr
167
Pondělí 6.11. 19:15 N. Svět Dědečci Veteráni Lípy
Kumr
168
Úterý 7.11. 17:00 N. Svět Pergola SK DDSport
Navrátil
169
Úterý 7.11. 18:05 N. Svět Mates FC Pozdní sběr
Navrátil
170
Úterý 7.11. 19:15 N. Svět Haryservis Holice 1977
Navrátil
171
Středa 8.11. 18:00 Slavonín MILO B Dynamit Junior   172
Středa 8.11. 17:00 Milo Moritz FC Hněvotín
Dvořák
173
Středa 8.11. 18:05 Milo Best of Hager Miami Beach
Dvořák
174
Středa 8.11. 17:00 N. Svět DPMO Meteor
Kumr
175
Středa 8.11. 18:05 N. Svět Dělňák Štěpánov A.T. 1985
Kumr
176
Středa 8.11. 19:15 N. Svět FOSA FC Veterání 1970
Kumr
177

 

TOPlist