Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.06.2018 21:14:02 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Rozpis utkání jaro 2018
 
ROZPIS UTKÁNÍ JARO 2018
 
 
  l. liga
  ll. liga
  lll. liga

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
12. kolo              
    Dohrávka 10. kolo l. liga; předehrávka 14. kolo lll. Liga      
Čtvrtek 5.4 17:00 Milo Moritz Real HDO Dvořák 178
Čtvrtek 5.4 18:05 Milo Mates Best of Hager Dvořák 179
Čtvrtek 5.4 19:15 Milo SOS Veteráni FC Logik Dvořák 180
Úterý 3.4 17:00 N. Svět Dědečci Dynamit Navrátil 181
Úterý 3.4 18:05 N. Svět Sokol N. Svět A.T. 1985 Navrátil 182
Úterý 3.4 19:15 N. Svět Haryservis FC Hněvotín Navrátil 183
Středa 4.4 17:00 Milo MILO B FC Veterání 1970 Kurel 184
Středa 4.4 18:05 Milo Letná ELAST Dvořák 185
Středa 4.4 19:15 Milo Meteor Holice 1977 Dvořák 186
Středa 4.4 17:00 N. Svět Pergola DPMO Kumr 187
Středa 4.4 18:05 N. Svět Miami Beach Veteráni Lípy Kumr 188
Středa 4.4 19:15 N. Svět FOSA FC Pozdní sběr Kumr 189
Čtvrtek 5.4 17:00 N. Svět Dělňák Štěpánov SK DDSport Navrátil 190
Čtvrtek 5.4 18:05 N. Svět Meteor Haryservis Navrátil 164
Čtvrtek 5.4 19:15 N. Svět AFC Fishermen Dynamit Junior Navrátil 191

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
13. kolo              
    10. kolo lll. Liga            
Pondělí 9.4 18:00 Milo SK DDSport Sokol N. Svět Dvořák 192
Pondělí 9.4 19:05 Milo A.T. 1985 Moritz Dvořák 193
Pondělí 9.4 17:00 N. Svět Letná Juniorka Horka Kumr 194
Pondělí 9.4 18:05 N. Svět Mimoni SOS Veteráni Kumr 195
Pondělí 9.4 19:15 N. Svět Dynamit Junior Dědečci Kumr 196
Úterý 10.4 17:00 N. Svět Dynamit Veteráni Lípy Navrátil 197
Úterý 10.4 18:05 N. Svět Mates Miami Beach Navrátil 198
Úterý 10.4 19:15 N. Svět Real HDO Haryservis Navrátil 199
Středa 11.4 17:00 Milo Best of Hager FOSA Dvořák 200
Středa 11.4 18:05 Milo Pergola Meteor Dvořák 201
Středa 11.4 19:15 Milo FC Hněvotín Holice 1977 Dvořák 202
Středa 11.4 17:00 N. Svět ELAST FC Logik Kumr 203
Středa 11.4 18:05 N. Svět FC Veterání 1970 AFC Fishermen Kumr 204
Středa 11.4 19:15 N. Svět DPMO Dělňák Štěpánov Kumr 205
Čtvrtek 12.4 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr MILO B Navrátil 206
Čtvrtek 12.4 18:05 N. Svět Juventus Espresso Team Navrátil 207
Čtvrtek 12.4 19:15 N. Svět Elektro Otáhal A Inter Hodolany Navrátil 208
Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
14. kolo              
    11. kolo lll. Liga            
Pondělí 16.4 18:00 Milo Moritz SK DDSport Dvořák 209
Pondělí 16.4 19:05 Milo Holice 1977 Real HDO Dvořák 210
Pondělí 16.4 17:00 N. Svět Dělňák Štěpánov Pergola Kumr 211
Pondělí 16.4 18:05 N. Svět Sokol N. Svět DPMO Kumr 212
Pondělí 16.4 19:15 N. Svět Dědečci FC Veterání 1970 Kumr 213
Úterý 17.4 17:00 N. Svět Inter Hodolany ELAST Navrátil 214
Úterý 17.4 18:05 N. Svět FOSA Mates Navrátil 215
Úterý 17.4 19:15 N. Svět Haryservis A.T. 1985 Navrátil 216
Středa 18.4 17:00 Milo MILO B Best of Hager Dvořák 217
Středa 18.4 18:05 Milo Meteor FC Hněvotín Dvořák 218
Středa 18.4 19:05 Milo FC Logik Letná Dvořák 219
Středa 18.4 17:00 N. Svět AFC Fishermen FC Pozdní sběr Kumr 220
Středa 18.4 18:05 N. Svět Miami Beach Dynamit Kumr 221
Středa 18.4 19:15 N. Svět Veteráni Lípy Dynamit Junior Kumr 222
Čtvrtek 19.4 17:00 N. Svět SOS Veteráni Espresso Team Navrátil 223
Čtvrtek 19.4 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A Juventus Navrátil 224
Čtvrtek 19.4 19:15 N. Svět Juniorka Horka Mimoni Navrátil 225

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
15. kolo               
    12. kolo lll. Liga            
Pondělí 23.4 18:00 Milo Best of Hager AFC Fishermen Dvořák 226
Pondělí 23.4 19:05 Milo A.T. 1985 Holice 1977 Dvořák 227
Pondělí 23.4 17:00 N. Svět FC Veterání 1970 Veteráni Lípy Kumr 228
Pondělí 23.4 18:05 N. Svět Pergola Sokol N. Svět Kumr 229
Pondělí 23.4 19:15 N. Svět FC Pozdní sběr Dědečci Kumr 230
Úterý 24.4 17:00 N. Svět DPMO Moritz Navrátil 231
Úterý 24.4 18:05 N. Svět Mates MILO B Navrátil 232
Úterý 24.4 19:15 N. Svět ELAST Elektro Otáhal A Navrátil 233
Středa 25.4 17:00 Milo Dynamit Junior Dynamit Dvořák 234
Středa 25.4 18:05 Milo Dělňák Štěpánov Meteor Dvořák 235
Středa 25.4 19:15 Milo SK DDSport Haryservis Dvořák 236
Středa 25.4 17:00 N. Svět Espresso Team Juniorka Horka Kumr 237
Středa 25.4 18:05 N. Svět FOSA Miami Beach Kumr 238
Středa 25.4 19:15 N. Svět Mimoni FC Logik Kumr 239
Čtvrtek 26.4 17:00 N. Svět Letná Inter Hodolany Navrátil 240
Čtvrtek 26.4 18:05 N. Svět Real HDO FC Hněvotín Navrátil 241
Čtvrtek 26.4 19:15 N. Svět Juventus SOS Veteráni Navrátil 242
16. kolo              
   13. kolo lll. Liga            
Pondělí 30.4 17:00 Milo MILO B FOSA Dvořák 248
Pondělí 30.4 18:05 Milo Holice 1977 SK DDSport Dvořák 243
Pondělí 30.4 19:15 Milo FC Hněvotín A.T. 1985 Dvořák 244
Pondělí 30.4 17:00 N. Svět Dynamit FC Veterání 1970 Kumr 245
Pondělí 30.4 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Dělňák Štěpánov Kumr 246
Pondělí 30.4 19:15 N. Svět Dědečci Best of Hager Kumr 247
Středa 2.5 17:00 Milo Meteor Real HDO Dvořák 249
Středa 2.5 18:05 Milo Moritz Pergola Dvořák 250
Středa 2.5 19:15 Milo AFC Fishermen Mates Dvořák 251
Středa 2.5 17:00 N. Svět Haryservis DPMO Kumr 252
Středa 2.5 18:05 N. Svět FC Logik Espresso Team Kumr 253
Středa 2.5 19:15 N. Svět Miami Beach Dynamit Junior Kumr 254
Čtvrtek 3.5 17:00 N. Svět ELAST Juventus Navrátil 255
Čtvrtek 3.5 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A Letná Navrátil 256
Čtvrtek 3.5 19:15 N. Svět Veteráni Lípy FC Pozdní sběr Navrátil 257
Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
17. kolo              
    14. kolo lll. Liga            
Pondělí 7.5 17:00 Milo MILO B Miami Beach Dvořák 263
Pondělí 7.5 18:05 Milo A.T. 1985 Real HDO Dvořák 258
Pondělí 7.5 19:15 Milo Dělňák Štěpánov Moritz Dvořák 259
Pondělí 7.5 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr Dynamit Kumr 260
Pondělí 7.5 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Meteor Kumr 261
Pondělí 7.5 19:15 N. Svět Mates Dědečci Kumr 262
Středa 9.5 17:00 Milo SK DDSport FC Hněvotín Dvořák 264
Středa 9.5 18:05 Milo Best of Hager Veteráni Lípy Dvořák 265
Středa 9.5 19:15 Milo DPMO Holice 1977 Dvořák 266
Středa 9.5 17:00 N. Svět FOSA AFC Fishermen Kumr 267
Středa 9.5 18:05 N. Svět FC Veterání 1970 Dynamit Junior Kumr 268
Středa 9.5 19:15 N. Svět Pergola Haryservis Kumr 269
Čtvrtek 10.5 17:00 N. Svět Juventus Juniorka Horka Navrátil 270
Čtvrtek 10.5 18:05 N. Svět Espresso Team Inter Hodolany Navrátil 271
Čtvrtek 10.5 19:15 N. Svět Mimoni Elektro Otáhal A Navrátil 272

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
18. kolo              
    15. kolo lll. Liga            
Pondělí 14.5 18:00 Milo Meteor A.T. 1985 Dvořák 273
Pondělí 14.5 19:05 Milo Holice 1977 Pergola Dvořák 274
Pondělí 14.5 17:00 N. Svět Miami Beach FC Veterání 1970 Kumr 275
Pondělí 14.5 18:05 N. Svět Inter Hodolany SOS Veteráni Kumr 276
Pondělí 14.5 19:15 N. Svět Dědečci FOSA Kumr 277
Úterý 15.5 17:00 N. Svět Letná Juventus Navrátil 278
Úterý 15.5 18:05 N. Svět Veteráni Lípy Mates Navrátil 279
Úterý 15.5 19:15 N. Svět Haryservis Dělňák Štěpánov Navrátil 280
Úterý 15.5 17:00 Slavonín Dynamit Best of Hager Dvořák 281
Úterý 15.5 18:05 Slavonín Moritz Sokol N. Svět Dvořák 282
Úterý 15.5 19:15 Slavonín Real HDO SK DDSport Dvořák 283
Středa 16.5 17:00 N. Svět FC Hněvotín DPMO Kumr 284
Středa 16.5 18:05 N. Svět AFC Fishermen MILO B Kumr 285
Středa 16.5 19:15 N. Svět ELAST Mimoni Kumr 286
Čtvrtek 17.5 17:00 N. Svět FC Logik Juniorka Horka Navrátil 287
Čtvrtek 17.5 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A Espresso Team Navrátil 288
Čtvrtek 17.5 19:15 N. Svět FC Pozdní sběr Dynamit Junior Navrátil 289

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
19. kolo              
    16. kolo lll. Liga            
Pondělí 21.5 18:00 Milo SK DDSport A.T. 1985 Dvořák 290
Pondělí 21.5 19:05 Milo Best of Hager Dynamit Junior Dvořák 291
Pondělí 21.5 17:00 N. Svět AFC Fishermen Miami Beach Kumr 292
Pondělí 21.5 18:05 N. Svět Sokol N. Svět Haryservis Kumr 293
Pondělí 21.5 19:15 N. Svět Pergola FC Hněvotín Kumr 294
Úterý 22.5 17:00 N. Svět FOSA Veteráni Lípy Navrátil 295
Úterý 22.5 18:05 N. Svět Mates Dynamit Navrátil 296
Úterý 22.5 19:15 N. Svět Mimoni Letná Navrátil 297
Středa 23.5 17:00 Milo MILO B Dědečci Dvořák 298
Středa 23.5 18:05 Milo Moritz Meteor Dvořák 299
Středa 23.5 19:15 Milo Dělňák Štěpánov Holice 1977 Dvořák 300
Středa 23.5 17:00 N. Svět Espresso Team ELAST Kumr 301
Středa 23.5 18:05 N. Svět Juventus FC Logik Kumr 302
Středa 23.5 19:15 N. Svět Juniorka Horka Inter Hodolany Kumr 303
Čtvrtek 24.5 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr FC Veterání 1970 Navrátil 304
Čtvrtek 24.5 18:05 N. Svět SOS Veteráni Elektro Otáhal A Navrátil 305
Čtvrtek 24.5 19:15 N. Svět DPMO Real HDO Navrátil 306

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
20. kolo              
    17. kolo lll. Liga            
Pondělí 28.5 18:00 Milo A.T. 1985 DPMO Dvořák 307
Pondělí 28.5 19:05 Milo Holice 1977 Sokol N. Svět Dvořák 308
Pondělí 28.5 17:00 N. Svět Inter Hodolany FC Logik Kumr 309
Pondělí 28.5 18:05 N. Svět Dědečci AFC Fishermen Kumr 310
Pondělí 28.5 19:15 N. Svět Miami Beach FC Pozdní sběr Kumr 311
Úterý 29.5 17:00 N. Svět Real HDO Pergola Navrátil 312
Úterý 29.5 18:05 N. Svět Dynamit Junior Mates Navrátil 313
Úterý 29.5 19:15 N. Svět Haryservis Moritz Navrátil 314
Středa 30.5 17:00 Milo Veteráni Lípy MILO B Dvořák 315
Středa 30.5 18:05 Milo FC Veterání 1970 Best of Hager Dvořák 316
Středa 30.5 19:15 Milo Meteor SK DDSport Dvořák 317
Středa 30.5 17:00 N. Svět Dynamit FOSA Kumr 318
Středa 30.5 18:05 N. Svět Mimoni Juventus Kumr 319
Středa 30.5 19:15 N. Svět FC Hněvotín Dělňák Štěpánov Kumr 320
Čtvrtek 31.5 17:00 N. Svět ELAST SOS Veteráni Navrátil 321
Čtvrtek 31.5 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A Juniorka Horka Navrátil 322
Čtvrtek 31.5 19:15 N. Svět Letná Espresso Team Navrátil 323

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
21. kolo              
    18. kolo lll. Liga            
Pondělí 4.6 17:00 Milo MILO B Miami Beach Dvořák 263
Pondělí 4.6 18:00 Milo Pergola A.T. 1985 Dvořák 324
Pondělí 4.6 19:05 Milo Best of Hager FC Pozdní sběr Dvořák 325
Pondělí 4.6 17:00 N. Svět Dělňák Štěpánov Real HDO Kumr 326
Pondělí 4.6 18:05 N. Svět Sokol N. Svět FC Hněvotín Kumr 327
Pondělí 4.6 19:15 N. Svět Juniorka Horka ELAST Kumr 328
Úterý 5.6 17:00 N. Svět AFC Fishermen Veteráni Lípy Navrátil 329
Úterý 5.6 18:05 N. Svět Mates FC Veterání 1970 Navrátil 330
Úterý 5.6 19:15 N. Svět Haryservis Meteor Navrátil 331
Středa 6.6 17:00 Milo MILO B Dynamit Dvořák 332
Středa 6.6 18:05 Milo Moritz Holice 1977 Dvořák 333
Středa 6.6 19:15 Milo FOSA Dynamit Junior Dvořák 334
Středa 6.6 17:00 N. Svět SOS Veteráni Letná Kumr 335
Středa 6.6 18:05 N. Svět DPMO SK DDSport Kumr 336
Středa 6.6 19:15 N. Svět Dědečci Miami Beach Kumr 337
Čtvrtek 7.6 17:00 N. Svět Espresso Team Mimoni Navrátil 338
Čtvrtek 7.6 18:05 N. Svět FC Logik Elektro Otáhal A Navrátil 339
Čtvrtek 7.6 19:15 N. Svět Juventus Inter Hodolany Navrátil 340

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
22. kolo              
    Dohrávka 13. kolo lll. Liga          
Pondělí 11.6 18:00 Milo SK DDSport Pergola Dvořák 341
Pondělí 11.6 19:00 Milo Holice 1977 Haryservis Dvořák 342
Pondělí 11.6 17:00 N. Svět Dynamit AFC Fishermen Kumr 343
Pondělí 11.6 18:05 N. Svět Real HDO Sokol N. Svět Kumr 344
Pondělí 11.6 19:15 N. Svět Veteráni Lípy Dědečci Kumr 345
Úterý 12.6 17:00 N. Svět Juniorka Horka SOS Veteráni Navrátil 346
Úterý 12.6 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Mates Navrátil 347
Úterý 12.6 19:15 N. Svět FC Hněvotín Moritz Navrátil 348
Středa 13.6 17:00 Milo Miami Beach Best of Hager Dvořák 349
Středa 13.6 18:00 Milo Meteor DPMO Dvořák 350
Středa 13.6 19:00 Milo A.T. 1985 Dělňák Štěpánov Dvořák 351
Středa 13.6 17:00 N. Svět FC Veterání 1970 FOSA Kumr 352
Středa 13.6 18:05 N. Svět Inter Hodolany Mimoni Kumr 353
Středa 13.6 19:15 N. Svět Dynamit Junior MILO B Kumr 354

 

TOPlist