Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop
aktualizováno: 11.02.2017 20:10:29 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Rozpis utkání jaro 2017
 
ROZPIS UTKÁNÍ JARO 2017
 
 
  l. liga
  ll. liga
  lll. liga

 

 

ROZLOSOVÁNÍ 
JARO 2017
Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
Dohrávka REAL HDO a předhrávka Sokol Nový Svět, Dědečci, Miami Beach
Pondělí 27.3 17:00 N. Svět Real HDO Meteor Kumr 85
Pondělí 27.3 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět Dynamit Junior Kumr 258
Pondělí 27.3 19:15 N. Svět Dědečci Best of Hager Kumr 257
Čtvrtek 30.3 18:00 N. Svět Real HDO Dělňák Štěpánov Dvořák 168
Čtvrtek 30.3 19:00 N. Svět Miami Beach FC Logik Dvořák 256

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
12. kolo              
        volno Miami Beach    
Pondělí 3.4 17:00 N. Svět FOSA FC Pozdní sběr Kumr 188
Pondělí 3.4 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět C-Servis Kumr 189
Pondělí 3.4 19:15 N. Svět Dědečci Dynamit Kumr 190
Úterý 4.4 17:00 N. Svět Letná Juniorka Horka   191
Úterý 4.4 18:05 N. Svět Mates Espresso Team   192
Úterý 4.4 19:15 N. Svět Haryservis FC Hněvotín   193
Středa 5.4 18:00 Slavonín MILO B FC Veterání 1970   194
Středa 5.4 19:00 Slavonín Step-style Slavonín A.T. 1985   195
Středa 5.4 17:00 Milo Moritz Real HDO   196
Středa 5.4 18:00 Milo AFC Fishermen Dynamit Junior   197
Středa 5.4 19:00 Milo Meteor Holice 1977   198
Středa 5.4 17:00 N. Svět ELAST FC Logik Kumr 199
Středa 5.4 18:05 N. Svět Pergola DPMO Kumr 200
Středa 5.4 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov SK DDSport Kumr 201
Čtvrtek 6.4 17:00 N. Svět Mimoni SOS Veteráni   202
Čtvrtek 6.4 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A Best of Hager   203
Čtvrtek 6.4 19:15 N. Svět Nová Ulice "C" FC Hodolany   204

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
13. kolo              
        Nová Ulice "C" volno    
Pondělí 10.4 18:00 Milo Best of Hager FOSA   205
Pondělí 10.4 19:00 Milo A.T. 1985 Moritz   206
Pondělí 10.4 17:00 N. Svět FC Hodolany ELAST Kumr 207
Pondělí 10.4 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A Sokol Nový Svět Kumr 208
Pondělí 10.4 19:15 N. Svět Dynamit C-Servis Kumr 209
Úterý 11.4 17:00 N. Svět DPMO Dělňák Štěpánov   210
Úterý 11.4 18:05 N. Svět SOS Veteráni Mates   211
Úterý 11.4 19:15 N. Svět Real HDO Haryservis   212
Středa 12.4 17:00 Milo Dynamit Junior Dědečci   213
Středa 12.4 18:00 Milo SK DDSport Step-style Slavonín   214
Středa 12.4 19:00 Milo Pergola Meteor   215
Středa 12.4 17:00 N. Svět FC Hněvotín Holice 1977 Kumr 216
Středa 12.4 18:05 N. Svět FC Logik Letná Kumr 217
Středa 12.4 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 AFC Fishermen Kumr 218
Čtvrtek 13.4 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr MILO B   219
Čtvrtek 13.4 18:05 N. Svět Espresso Team Miami Beach   220
Čtvrtek 13.4 19:15 N. Svět Juniorka Horka Mimoni   221

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
14. kolo              
        volno Espresso Team    
Úterý 18.4 17:00 N. Svět C-Servis Dynamit Junior   225
Úterý 18.4 18:05 N. Svět Mates Juniorka Horka   226
Úterý 18.4 19:15 N. Svět Haryservis A.T. 1985   227
Středa 19.4 18:00 Slavonín MILO B Best of Hager   228
Středa 19.4 19:00 Slavonín Step-style Slavonín DPMO   229
Středa 19.4 17:00 Milo Moritz SK DDSport   230
Středa 19.4 18:00 Milo Holice 1977 Real HDO   231
Středa 19.4 19:00 Milo Meteor FC Hněvotín   232
Středa 19.4 17:00 N. Svět Dělňák Štěpánov Pergola Kumr 233
Středa 19.4 18:05 N. Svět AFC Fishermen FC Pozdní sběr Kumr 234
Středa 19.4 19:15 N. Svět Mimoni FC Logik Kumr 235
Čtvrtek 20.4 17:00 N. Svět Miami Beach SOS Veteráni   236
Čtvrtek 20.4 18:05 N. Svět Letná FC Hodolany   237
Čtvrtek 20.4 19:15 N. Svět FOSA Elektro Otáhal A   238

 


Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
15. kolo               
        ELAST volno    
Pondělí 24.4 18:00 Milo A.T. 1985 Holice 1977   239
Pondělí 24.4 19:00 Milo Best of Hager AFC Fishermen Kumr 240
Pondělí 24.4 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr Dědečci Kumr 241
Pondělí 24.4 18:05 N. Svět FOSA Sokol Nový Svět Kumr 242
Pondělí 24.4 19:15 N. Svět Pergola Step-style Slavonín   243
Úterý 25.4 17:00 N. Svět Real HDO FC Hněvotín   244
Úterý 25.4 18:05 N. Svět FC Logik Mates   245
Úterý 25.4 19:15 N. Svět Elektro Otáhal A MILO B   246
Středa 26.4 17:00 Milo Dynamit Junior Dynamit   247
Středa 26.4 18:00 Milo DPMO Moritz   248
Středa 26.4 19:00 Milo SK DDSport Haryservis   249
Středa 26.4 17:00 N. Svět SOS Veteráni Espresso Team Kumr 250
Středa 26.4 18:05 N. Svět FC Veterání 1970 C-Servis Kumr 251
Středa 26.4 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov Meteor Kumr 252
Čtvrtek 27.4 17:00 N. Svět Nová Ulice "C" Letná   253
Čtvrtek 27.4 18:05 N. Svět FC Hodolany Mimoni   254
Čtvrtek 27.4 19:15 N. Svět Juniorka Horka Miami Beach   255

 

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
16. kolo              
        volno SOS Veteráni    
Úterý 2.5 17:00 N. Svět FC Hněvotín A.T. 1985   259
Úterý 2.5 18:05 N. Svět Mates FC Hodolany   260
Úterý 2.5 19:15 N. Svět Haryservis DPMO   261
Středa 3.5 18:00 Slavonín MILO B FOSA   262
Středa 3.5 19:00 Slavonín Step-style Slavonín Dělňák Štěpánov   263
Středa 3.5 17:00 Milo Moritz Pergola   264
Středa 3.5 18:00 Milo Holice 1977 SK DDSport   265
Středa 3.5 19:00 Milo Meteor Real HDO   266
Středa 3.5 17:00 N. Svět Espresso Team Juniorka Horka Kumr 267
Středa 3.5 18:05 N. Svět Letná ELAST Kumr 268
Středa 3.5 19:15 N. Svět Dynamit FC Veterání 1970 Kumr 269
Čtvrtek 4.5 17:00 N. Svět C-Servis FC Pozdní sběr   270
Čtvrtek 4.5 18:05 N. Svět AFC Fishermen Elektro Otáhal A   271
Čtvrtek 4.5 19:15 N. Svět Mimoni Nová Ulice "C"   272

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
17. kolo              
        Letná volno    
Úterý 9.5 17:00 N. Svět Juniorka Horka SOS Veteráni   276
Úterý 9.5 18:05 N. Svět Nová Ulice "C" Mates   277
Úterý 9.5 19:15 N. Svět Pergola Haryservis   278
Středa 10.5 18:00 Slavonín MILO B Sokol Nový Svět   279
Středa 10.5 19:00 Slavonín Step-style Slavonín Meteor   280
Středa 10.5 17:00 Milo Best of Hager C-Servis   281
Středa 10.5 18:00 Milo A.T. 1985 Real HDO   282
Středa 10.5 19:00 Milo SK DDSport FC Hněvotín   283
Středa 10.5 17:00 N. Svět DPMO Holice 1977 Kumr 284
Středa 10.5 18:05 N. Svět FC Logik Espresso Team Kumr 285
Středa 10.5 19:15 N. Svět ELAST Mimoni Kumr 286
Čtvrtek 11.5 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A Dědečci   287
Čtvrtek 11.5 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Dynamit   288
Čtvrtek 11.5 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 Dynamit Junior   289

 


Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
18. kolo              
        volno Juniorka Horka    
Pondělí 15.5 18:00 Milo Meteor A.T. 1985   290
Pondělí 15.5 19:00 Milo Dynamit Best of Hager   291
Pondělí 15.5 17:00 N. Svět FC Hněvotín DPMO Kumr 292
Pondělí 15.5 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět FC Veterání 1970 Kumr 293
Pondělí 15.5 19:15 N. Svět Dědečci FOSA Kumr 294
Úterý 16.5 17:00 N. Svět Real HDO SK DDSport   295
Úterý 16.5 18:05 N. Svět Mates ELAST   296
Úterý 16.5 19:15 N. Svět Haryservis Dělňák Štěpánov   297
Středa 17.5 17:00 Milo Moritz Step-style Slavonín   298
Středa 17.5 18:00 Milo Dynamit Junior FC Pozdní sběr   299
Středa 17.5 19:00 Milo Holice 1977 Pergola   300
Středa 17.5 17:00 N. Svět AFC Fishermen MILO B Kumr 301
Středa 17.5 18:05 N. Svět SOS Veteráni FC Logik Kumr 302
Středa 17.5 19:15 N. Svět Espresso Team FC Hodolany Kumr 303
Čtvrtek 18.5 17:00 N. Svět Miami Beach Nová Ulice "C"   304
Čtvrtek 18.5 18:05 N. Svět C-Servis Elektro Otáhal A   305
Čtvrtek 18.5 19:15 N. Svět Mimoni Letná   306

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
19. kolo              
        Mimoni volno    
Pondělí 22.5 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr FC Veterání 1970 Kumr 307
Pondělí 22.5 18:05 N. Svět AFC Fishermen Sokol Nový Svět Kumr 308
Pondělí 22.5 19:15 N. Svět Nová Ulice "C" Espresso Team Kumr 309
Úterý 23.5 17:00 N. Svět ELAST Miami Beach   310
Úterý 23.5 18:05 N. Svět Letná Mates   311
Úterý 23.5 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov Holice 1977   312
Středa 24.5 18:00 Slavonín MILO B Dědečci   313
Středa 24.5 19:00 Slavonín Step-style Slavonín Haryservis   314
Středa 24.5 17:00 Milo Best of Hager Dynamit Junior   315
Středa 24.5 18:00 Milo Moritz Meteor   316
Středa 24.5 19:00 Milo SK DDSport A.T. 1985   317
Středa 24.5 17:00 N. Svět DPMO Real HDO Kumr 318
Středa 24.5 18:05 N. Svět FC Logik Juniorka Horka Kumr 319
Středa 24.5 19:15 N. Svět FOSA C-Servis Kumr 320
Čtvrtek 25.5 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A Dynamit   321
Čtvrtek 25.5 18:05 N. Svět Pergola FC Hněvotín   322
Čtvrtek 25.5 19:15 N. Svět FC Hodolany SOS Veteráni   323

 


Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
20. kolo              
        volno FC Logik    
Pondělí 29.5 18:00 Milo A.T. 1985 DPMO   324
Pondělí 29.5 19:00 Milo Holice 1977 Step-style Slavonín   325
Pondělí 29.5 17:00 N. Svět Dědečci AFC Fishermen Kumr 326
Pondělí 29.5 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět FC Pozdní sběr Kumr 327
Pondělí 29.5 19:15 N. Svět Dynamit FOSA Kumr 328
Úterý 30.5 17:00 N. Svět Real HDO Pergola   329
Úterý 30.5 18:05 N. Svět Mates Mimoni   330
Úterý 30.5 19:15 N. Svět Haryservis Moritz   331
Středa 31.5 17:00 Milo Meteor SK DDSport   332
Středa 31.5 18:00 Milo FC Veterání 1970 Best of Hager   333
Středa 31.5 19:00 Milo Dynamit Junior Elektro Otáhal A   334
Středa 31.5 17:00 N. Svět Espresso Team ELAST Kumr 335
Středa 31.5 18:05 N. Svět Miami Beach Letná Kumr 336
Středa 31.5 19:15 N. Svět FC Hněvotín Dělňák Štěpánov Kumr 337
Čtvrtek 1.6 17:00 N. Svět C-Servis MILO B   338
Čtvrtek 1.6 18:05 N. Svět SOS Veteráni Nová Ulice "C"   339
Čtvrtek 1.6 19:15 N. Svět Juniorka Horka FC Hodolany   340

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
21. kolo              
        Mates volno    
Pondělí 5.6 17:00 N. Svět Mimoni Miami Beach Kumr 341
Pondělí 5.6 18:05 N. Svět Dědečci Sokol Nový Svět Kumr 342
Pondělí 5.6 19:15 N. Svět ELAST SOS Veteráni Kumr 343
Úterý 6.6 17:00 N. Svět FOSA Dynamit Junior   344
Úterý 6.6 18:05 N. Svět AFC Fishermen C-Servis   345
Úterý 6.6 19:15 N. Svět Haryservis Meteor   346
Středa 7.6 18:00 Slavonín MILO B Dynamit   347
Středa 7.6 19:00 Slavonín Step-style Slavonín FC Hněvotín   348
Středa 7.6 17:00 Milo Best of Hager FC Pozdní sběr   349
Středa 7.6 18:00 Milo Moritz Holice 1977   350
Středa 7.6 19:00 Milo Pergola A.T. 1985   351
Středa 7.6 17:00 N. Svět FC Hodolany FC Logik Kumr 352
Středa 7.6 18:05 N. Svět Letná Espresso Team Kumr 353
Středa 7.6 19:15 N. Svět DPMO SK DDSport Kumr 354
Čtvrtek 8.6 17:00 N. Svět Dělňák Štěpánov Real HDO   355
Čtvrtek 8.6 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A FC Veterání 1970   356
Čtvrtek 8.6 19:15 N. Svět Nová Ulice "C" Juniorka Horka Kumr 357

 


Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
22. kolo              
        volno FC Hodolany    
Pondělí 12.6 18:00 Milo Dynamit Junior MILO B   358
Pondělí 12.6 19:00 Milo Meteor DPMO   359
Pondělí 12.6 17:00 N. Svět C-Servis Dědečci Kumr 360
Pondělí 12.6 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět Best of Hager Kumr 361
Pondělí 12.6 19:15 N. Svět SK DDSport Pergola Kumr 362
Úterý 13.6 17:00 N. Svět Dynamit AFC Fishermen   363
Úterý 13.6 18:05 N. Svět Miami Beach Mates   364
Úterý 13.6 19:15 N. Svět Real HDO Step-style Slavonín   365
Středa 14.6 17:00 Milo FC Hněvotín Moritz   366
Středa 14.6 18:00 Milo A.T. 1985 Dělňák Štěpánov   367
Středa 14.6 19:00 Milo Holice 1977 Haryservis   368
Středa 14.6 17:00 N. Svět FC Logik Nová Ulice "C" Kumr 369
Středa 14.6 18:05 N. Svět Juniorka Horka ELAST Kumr 370
Středa 14.6 19:15 N. Svět SOS Veteráni Letná Kumr 371
Čtvrtek 15.6 17:00 N. Svět Espresso Team Mimoni   372
Čtvrtek 15.6 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Elektro Otáhal A   373
Čtvrtek 15.6 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 FOSA   374

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
DOHRÁVKA JARO SVÁTKY          
Pondělí 19.6 18:00 N. Svět Sokol Nový Svět Dynamit Kumr 222
Pondělí 19.6 19:00 N. Svět Dědečci FC Veterání 1970 Kumr 223
Úterý 20.6 18:00 N. Svět ELAST Nová Ulice "C" Dvořák 224
Úterý 20.6 19:00 N. Svět Dělňák Štěpánov Moritz Dvořák 273
Středa 21.6 18:00 N. Svět FC Hodolany Miami Beach Kumr 274
Středa 21.6 19:00 N. Svět FOSA AFC Fishermen Kumr 275

 

TOPlist