Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 25.05.2017 18:34:42 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Rozpis utkání jaro 2017
 
ROZPIS UTKÁNÍ JARO 2017
 
 
  l. liga
  ll. liga
  lll. liga

 

 

ROZLOSOVÁNÍ 
JARO 2017
Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
Dohrávka REAL HDO a předhrávka Sokol Nový Svět, Dědečci, Miami Beach
Pondělí 27.3 17:00 N. Svět Real HDO Meteor Kumr 85
Pondělí 27.3 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět Dynamit Junior Kumr 258
Pondělí 27.3 19:15 N. Svět Dědečci Best of Hager Kumr 257
Čtvrtek 30.3 18:00 N. Svět Real HDO Dělňák Štěpánov Dvořák 168
Čtvrtek 30.3 19:00 N. Svět Miami Beach FC Logik Dvořák 256

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
12. kolo              
        volno Miami Beach    
Pondělí 3.4 17:00 N. Svět FOSA FC Pozdní sběr Kumr 188
Pondělí 3.4 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět C-Servis Kumr 189
Pondělí 3.4 19:15 N. Svět Dědečci Dynamit Kumr 190
Úterý 4.4 17:00 N. Svět Letná Juniorka Horka
    Navrátil
191
Úterý 4.4 18:05 N. Svět Mates Espresso Team Navrátil 192
Úterý 4.4 19:15 N. Svět Haryservis FC Hněvotín Navrátil 193
Středa 5.4 18:00 Slavonín MILO B FC Veterání 1970 Kurel 194
Středa 5.4 19:00 Slavonín Step-style Slavonín A.T. 1985 Kurel 195
Středa 5.4 17:00 Milo Moritz Real HDO Dvořák 196
Středa 5.4 18:00 Milo AFC Fishermen Dynamit Junior Dvořák 197
Středa 5.4 19:00 Milo Meteor Holice 1977 Dvořák 198
Středa 5.4 17:00 N. Svět ELAST FC Logik Kumr 199
Středa 5.4 18:05 N. Svět Pergola DPMO Kumr 200
Středa 5.4 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov SK DDSport Kumr 201
Čtvrtek 6.4 17:00 N. Svět Mimoni SOS Veteráni Navrátil 202
Čtvrtek 6.4 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A Best of Hager Navrátil 203
Čtvrtek 6.4 19:15 N. Svět Nová Ulice "C" FC Hodolany Navrátil 204

 

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
13. kolo              
        Nová Ulice "C" volno    
Pondělí 10.4 18:00 Milo Best of Hager FOSA Dvořák 205
Pondělí 10.4 19:15 Milo A.T. 1985 Moritz Dvořák 206
Pondělí 10.4 17:00 N. Svět FC Hodolany ELAST Kumr 207
Pondělí 10.4 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A Sokol Nový Svět Kumr 208
Pondělí 10.4 19:15 N. Svět Dynamit C-Servis Kumr 209
Úterý 11.4 17:00 N. Svět DPMO Dělňák Štěpánov Navrátil 210
Úterý 11.4 18:05 N. Svět SOS Veteráni Mates Navrátil 211
Úterý 11.4 19:15 N. Svět Real HDO Haryservis Navrátil 212
Středa 12.4 17:00 Milo Dynamit Junior Dědečci Dvořák 213
Středa 12.4 18:05 Milo SK DDSport Step-style Slavonín Dvořák 214
Středa 12.4 19:15 Milo Pergola Meteor Dvořák 215
Středa 12.4 17:00 N. Svět FC Hněvotín Holice 1977 Kumr 216
Středa 12.4 18:05 N. Svět FC Logik Letná Kumr 217
Středa 12.4 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 AFC Fishermen Kumr 218
Čtvrtek 13.4 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr MILO B Navrátil 219
Čtvrtek 13.4 18:05 N. Svět Espresso Team Miami Beach Navrátil 220
Čtvrtek 13.4 19:15 N. Svět Juniorka Horka Mimoni Navrátil 221

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
14. kolo              
        volno Espresso Team    
Úterý 18.4 17:00 N. Svět C-Servis Dynamit Junior Navrátil 225
Úterý 18.4 18:05 N. Svět Mates Juniorka Horka Navrátil 226
Úterý 18.4 19:15 N. Svět Haryservis A.T. 1985 Navrátil 227
Středa 19.4 18:00 Slavonín MILO B Best of Hager Kurel 228
Středa 19.4 19:00 Slavonín Step-style Slavonín DPMO Kurel 229
Středa 19.4 17:00 Milo Moritz SK DDSport Dvořák 230
Středa 19.4 18:05 Milo Holice 1977 Real HDO Dvořák 231
Středa 19.4 19:15 Milo Meteor FC Hněvotín Dvořák 232
Středa 19.4 17:00 N. Svět Dělňák Štěpánov Pergola Kumr 233
Středa 19.4 18:05 N. Svět AFC Fishermen FC Pozdní sběr Kumr 234
Středa 19.4 19:15 N. Svět Mimoni FC Logik Kumr 235
Čtvrtek 20.4 17:00 N. Svět Miami Beach SOS Veteráni Kumr 236
Čtvrtek 20.4 18:05 N. Svět Letná FC Hodolany Kumr 237
Čtvrtek 20.4 19:15 N. Svět FOSA Elektro Otáhal A Kumr 238

 

 


Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
15. kolo               
        ELAST volno    
Pondělí 24.4 18:00 Milo A.T. 1985 Holice 1977 Dvořák 239
Pondělí 24.4 19:15 Milo Best of Hager AFC Fishermen Dvořák 240
Pondělí 24.4 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr Dědečci Kumr 241
Pondělí 24.4 18:05 N. Svět FOSA Sokol Nový Svět Kumr 242
Pondělí 24.4 19:15 N. Svět Pergola Step-style Slavonín Kumr 243
Úterý 25.4 17:00 N. Svět Real HDO FC Hněvotín Navrátil 244
Úterý 25.4 18:05 N. Svět FC Logik Mates Navrátil 245
Úterý 25.4 19:15 N. Svět Elektro Otáhal A MILO B Navrátil 246
Středa 26.4 17:00 Milo Dynamit Junior Dynamit Dvořák 247
Středa 26.4 18:05 Milo DPMO Moritz Dvořák 248
Středa 26.4 19:15 Milo SK DDSport Haryservis Dvořák 249
Středa 26.4 17:00 N. Svět SOS Veteráni Espresso Team Kumr 250
Středa 26.4 18:05 N. Svět FC Veterání 1970 C-Servis Kumr 251
Středa 26.4 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov Meteor Kumr 252
Čtvrtek 27.4 17:00 N. Svět Nová Ulice "C" Letná Dvořák 253
Čtvrtek 27.4 18:05 N. Svět FC Hodolany Mimoni Dvořák 254
Čtvrtek 27.4 19:15 N. Svět Juniorka Horka Miami Beach Dvořák 255

 

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
16. kolo              
        volno SOS Veteráni    
Úterý 2.5 17:00 N. Svět FC Hněvotín A.T. 1985 Navrátil 259
Úterý 2.5 18:05 N. Svět Mates FC Hodolany Navrátil 260
Úterý 2.5 19:15 N. Svět Haryservis DPMO Navrátil 261
Středa 3.5 18:00 Slavonín MILO B FOSA Kurel 262
Středa 3.5 19:00 Slavonín Step-style Slavonín Dělňák Štěpánov Kurel 263
Středa 3.5 17:00 Milo Moritz Pergola Dvořák 264
Středa 3.5 18:05 Milo Holice 1977 SK DDSport Dvořák 265
Středa 3.5 19:15 Milo Meteor Real HDO Dvořák 266
Středa 3.5 17:00 N. Svět Espresso Team Juniorka Horka Kumr 267
Středa 3.5 18:05 N. Svět Letná ELAST Kumr 268
Středa 3.5 19:15 N. Svět Dynamit FC Veterání 1970 Kumr 269
Čtvrtek 4.5 17:00 N. Svět C-Servis FC Pozdní sběr Dvořák 270
Čtvrtek 4.5 18:05 N. Svět AFC Fishermen Elektro Otáhal A Dvořák 271
Čtvrtek 4.5 19:15 N. Svět Mimoni Nová Ulice "C" Dvořák 272

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
17. kolo              
        Letná volno    
Úterý 9.5 17:00 N. Svět Juniorka Horka SOS Veteráni Navrátil 276
Úterý 9.5 18:05 N. Svět Nová Ulice "C" Mates Navrátil 277
Úterý 9.5 19:15 N. Svět Pergola Haryservis Navrátil 278
Středa 10.5 18:00 Slavonín MILO B Sokol Nový Svět Kurel 279
Středa 10.5 19:00 Slavonín Step-style Slavonín Meteor Kurel 280
Středa 10.5 17:00 Milo Best of Hager C-Servis Dvořák 281
Středa 10.5 18:05 Milo A.T. 1985 Real HDO Dvořák 282
Středa 10.5 19:15 Milo SK DDSport FC Hněvotín Dvořák 283
Středa 10.5 17:00 N. Svět DPMO Holice 1977 Kumr 284
Středa 10.5 18:05 N. Svět FC Logik Espresso Team Kumr 285
Středa 10.5 19:15 N. Svět ELAST Mimoni Kumr 286
Čtvrtek 11.5 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A Dědečci Dvořák 287
Čtvrtek 11.5 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Dynamit Dvořák 288
Čtvrtek 11.5 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 Dynamit Junior Dvořák 289

 

 


Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
18. kolo              
        volno Juniorka Horka    
Pondělí 15.5 18:00 Milo Meteor A.T. 1985 Dvořák 290
Pondělí 15.5 19:15 Milo Dynamit Best of Hager Dvořák 291
Pondělí 15.5 17:00 N. Svět FC Hněvotín DPMO Kumr 292
Pondělí 15.5 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět FC Veterání 1970 Kumr 293
Pondělí 15.5 19:15 N. Svět Dědečci FOSA Kumr 294
Úterý 16.5 17:00 N. Svět Real HDO SK DDSport Navrátil 295
Úterý 16.5 18:05 N. Svět Mates ELAST Navrátil 296
Úterý 16.5 19:15 N. Svět Haryservis Dělňák Štěpánov Navrátil 297
Středa 17.5 17:00 Milo Moritz Step-style Slavonín Dvořák 298
Středa 17.5 18:05 Milo Dynamit Junior FC Pozdní sběr Dvořák 299
Středa 17.5 19:15 Milo Holice 1977 Pergola Dvořák 300
Středa 17.5 17:00 N. Svět AFC Fishermen MILO B Kumr 301
Středa 17.5 18:05 N. Svět SOS Veteráni FC Logik Kumr 302
Středa 17.5 19:15 N. Svět Espresso Team FC Hodolany Kumr 303
Čtvrtek 18.5 17:00 N. Svět Miami Beach Nová Ulice "C" Dvořák 304
Čtvrtek 18.5 18:05 N. Svět C-Servis Elektro Otáhal A Dvořák 305
Čtvrtek 18.5 19:15 N. Svět Mimoni Letná Dvořák 306

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
19. kolo              
        Mimoni volno    
Pondělí 22.5 17:00 N. Svět FC Pozdní sběr FC Veterání 1970 Kumr 307
Pondělí 22.5 18:05 N. Svět AFC Fishermen Sokol Nový Svět Kumr 308
Pondělí 22.5 19:15 N. Svět Nová Ulice "C" Espresso Team Kumr 309
Úterý 23.5 17:00 N. Svět ELAST Miami Beach Navrátil 310
Úterý 23.5 18:05 N. Svět Letná Mates Navrátil 311
Úterý 23.5 19:15 N. Svět Dělňák Štěpánov Holice 1977 Navrátil 312
Středa 24.5 18:00 Slavonín MILO B Dědečci Kurel 313
Středa 24.5 19:00 Slavonín Step-style Slavonín Haryservis Kurel 314
Středa 24.5 17:00 Milo Best of Hager Dynamit Junior Dvořák 315
Středa 24.5 18:05 Milo Moritz Meteor Dvořák 316
Středa 24.5 19:15 Milo SK DDSport A.T. 1985 Dvořák 317
Středa 24.5 17:00 N. Svět DPMO Real HDO Kumr 318
Středa 24.5 18:05 N. Svět FC Logik Juniorka Horka Kumr 319
Středa 24.5 19:15 N. Svět FOSA C-Servis Kumr 320
Čtvrtek 25.5 17:00 N. Svět Elektro Otáhal A Dynamit Kumr 321
Čtvrtek 25.5 18:05 N. Svět Pergola FC Hněvotín Kumr 322
Čtvrtek 25.5 19:15 N. Svět FC Hodolany SOS Veteráni Kumr 323

 

 


Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
20. kolo              
        volno FC Logik    
Pondělí 29.5 18:00 Milo A.T. 1985 DPMO Dvořák 324
Pondělí 29.5 19:15 Milo Holice 1977 Step-style Slavonín Dvořák 325
Pondělí 29.5 17:00 N. Svět Dědečci AFC Fishermen Kumr 326
Pondělí 29.5 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět FC Pozdní sběr Kumr 327
Pondělí 29.5 19:15 N. Svět Dynamit FOSA Kumr 328
Úterý 30.5 17:00 N. Svět Real HDO Pergola Navrátil 329
Úterý 30.5 18:05 N. Svět Mates Mimoni Navrátil 330
Úterý 30.5 19:15 N. Svět Haryservis Moritz Navrátil 331
Středa 31.5 17:00 Milo Meteor SK DDSport Dvořák 332
Středa 31.5 18:05 Milo FC Veterání 1970 Best of Hager Dvořák 333
Středa 31.5 19:15 Milo Dynamit Junior Elektro Otáhal A Dvořák 334
Středa 31.5 17:00 N. Svět Espresso Team ELAST Kumr 335
Středa 31.5 18:05 N. Svět Miami Beach Letná Kumr 336
Středa 31.5 19:15 N. Svět FC Hněvotín Dělňák Štěpánov Kumr 337
Čtvrtek 1.6 17:00 N. Svět C-Servis MILO B Kumr 338
Čtvrtek 1.6 18:05 N. Svět SOS Veteráni Nová Ulice "C" Kumr 339
Čtvrtek 1.6 19:15 N. Svět Juniorka Horka FC Hodolany Kumr 340

 

Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
21. kolo              
        Mates volno    
Pondělí 5.6 17:00 N. Svět Mimoni Miami Beach Kumr 341
Pondělí 5.6 18:05 N. Svět Dědečci Sokol Nový Svět Kumr 342
Pondělí 5.6 19:15 N. Svět ELAST SOS Veteráni Kumr 343
Úterý 6.6 17:00 N. Svět FOSA Dynamit Junior Navrátil 344
Úterý 6.6 18:05 N. Svět AFC Fishermen C-Servis Navrátil 345
Úterý 6.6 19:15 N. Svět Haryservis Meteor Navrátil 346
Středa 7.6 18:00 Slavonín MILO B Dynamit Kurel 347
Středa 7.6 19:00 Slavonín Step-style Slavonín FC Hněvotín Kurel 348
Středa 7.6 17:00 Milo Best of Hager FC Pozdní sběr Dvořák 349
Středa 7.6 18:05 Milo Moritz Holice 1977 Dvořák 350
Středa 7.6 19:15 Milo Pergola A.T. 1985 Dvořák 351
Středa 7.6 17:00 N. Svět FC Hodolany FC Logik Kumr 352
Středa 7.6 18:05 N. Svět Letná Espresso Team Kumr 353
Středa 7.6 19:15 N. Svět DPMO SK DDSport Kumr 354
Čtvrtek 8.6 17:00 N. Svět Dělňák Štěpánov Real HDO Dvořák 355
Čtvrtek 8.6 18:05 N. Svět Elektro Otáhal A FC Veterání 1970 Dvořák 356
Čtvrtek 8.6 19:15 N. Svět Nová Ulice "C" Juniorka Horka Dvořák 357

 

 


Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
22. kolo              
        volno FC Hodolany    
Pondělí 12.6 18:00 Milo Dynamit Junior MILO B Dvořák 358
Pondělí 12.6 19:15 Milo Meteor DPMO Dvořák 359
Pondělí 12.6 17:00 N. Svět C-Servis Dědečci Kumr 360
Pondělí 12.6 18:05 N. Svět Sokol Nový Svět Best of Hager Kumr 361
Pondělí 12.6 19:15 N. Svět SK DDSport Pergola Kumr 362
Úterý 13.6 17:00 N. Svět Dynamit AFC Fishermen Navrátil 363
Úterý 13.6 18:05 N. Svět Miami Beach Mates Navrátil 364
Úterý 13.6 19:15 N. Svět Real HDO Step-style Slavonín Navrátil 365
Středa 14.6 17:00 Milo FC Hněvotín Moritz Dvořák 366
Středa 14.6 18:05 Milo A.T. 1985 Dělňák Štěpánov Dvořák 367
Středa 14.6 19:15 Milo Holice 1977 Haryservis Dvořák 368
Středa 14.6 17:00 N. Svět FC Logik Nová Ulice "C" Kumr 369
Středa 14.6 18:05 N. Svět Juniorka Horka ELAST Kumr 370
Středa 14.6 19:15 N. Svět SOS Veteráni Letná Kumr 371
Čtvrtek 15.6 17:00 N. Svět Espresso Team Mimoni Navrátil 372
Čtvrtek 15.6 18:05 N. Svět FC Pozdní sběr Elektro Otáhal A Navrátil 373
Čtvrtek 15.6 19:15 N. Svět FC Veterání 1970 FOSA Navrátil 374

 

DOHRÁVKA JARO SVÁTKY + další
Den Datum Čas Hřiště Domácí Hosté Rozhodčí č. zápasu
Pondělí 19.6 18:00 N. Svět Sokol Nový Svět Dynamit Kumr 222
Pondělí 19.6 19:00 N. Svět Dědečci FC Veterání 1970 Kumr 223
Pondělí 19.6 20:15 N. Svět DPMO Holice 1977   282
Úterý 20.6 18:00 N. Svět ELAST Nová Ulice "C" Dvořák 224
Úterý 20.6 19:00 N. Svět Dělňák Štěpánov Moritz Dvořák 273
Středa 21.6 18:00 N. Svět FC Hodolany Miami Beach Kumr 274
Středa 21.6 19:00 N. Svět FOSA AFC Fishermen Kumr 275
Čtvrtek 22.6 18:00 N. Svět Mates Mimoni   330

 

TOPlist