Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 24.06.2017 18:53:48 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Odehrané zápasy ll. liga

ODEHRANÉ ZÁPASY ll. LIGA

Domácí   Hosté    
   22. kolo       
Sokol Nový Svět -  Best of Hager kont. 0:3
FC Pozdní sběr -  Elektro Otáhal A 8:0 16:0
FC Veterání 1970 -  FOSA 2:4 5:6
Dynamit Junior -  MILO B 2:2 6:2
Dynamit -  AFC Fishermen 0:6 0:10
C-Servis -  Dědečci 1:1 2:2

Domácí   Hosté    
  21. kolo      
Dědečci -  Sokol Nový Svět 2:3 3:6
AFC Fishermen -  C-Servis 0:3 3:4
MILO B -  Dynamit 2:5 5:7
FOSA -  Dynamit Junior kont. 0:3
Elektro Otáhal A -  FC Veterání 1970 1:1 2:6
Best of Hager -  FC Pozdní sběr 1:2 1:3

   20. kolo       
Sokol Nový Svět -  FC Pozdní sběr 2:3 6:3
FC Veterání 1970 -  Best of Hager 2:1 2:2
Dynamit Junior -  Elektro Otáhal A 2:0 4:0
Dynamit -  FOSA kont.  3:0
C-Servis -  MILO B 2:0 3:0
Dědečci -  AFC Fishermen 1:5 2:9

Domácí   Hosté    
  19. kolo      
AFC Fishermen -  Sokol Nový Svět 2:2 8:6
MILO B -  Dědečci 3:0 5:0
FOSA -  C-Servis 0:2 1:4
Elektro Otáhal A -  Dynamit 2:0 4:2
Best of Hager -  Dynamit Junior 0:1 4:5
FC Pozdní sběr -  FC Veterání 1970 2:2 5:5

Domácí   Hosté    
   18. kolo       
Sokol Nový Svět -  FC Veterání 1970 0:1 2:4
Dynamit Junior -  FC Pozdní sběr 4:1 10:4
Dynamit -  Best of Hager 1:1 2:3
C-Servis -  Elektro Otáhal A 6:0 17:1
Dědečci -  FOSA 0:0 2:0
AFC Fishermen -  MILO B 2:1 3:4

Domácí   Hosté    
   17. kolo      
MILO B -  Sokol Nový Svět 1:5 3:9
FOSA -  AFC Fishermen ODLOŽENO
Elektro Otáhal A -  Dědečci 0:4 0:5
Best of Hager -  C-Servis 0:1 0:3
FC Pozdní sběr -  Dynamit 1:0 4:0
FC Veterání 1970 -  Dynamit Junior 2:3 2:6

Domácí   Hosté    
   16. kolo        
Sokol Nový Svět -  Dynamit Junior PŘEDEHRÁNO
Dynamit -  FC Veterání 1970 0:2 2:3
C-Servis -  FC Pozdní sběr 1:2 1:5
Dědečci -  Best of Hager PŘEDEHRÁNO
AFC Fishermen -  Elektro Otáhal A 2:0 4:0
MILO B - FOSA 1:1 3:2

Domácí   Hosté    
   15. kolo       
FOSA -  Sokol Nový Svět 0:5 0:10
Elektro Otáhal A -  MILO B 0:3 1:7
Best of Hager -  AFC Fishermen 1:2 2:3
FC Pozdní sběr -  Dědečci 3:0 10:0
FC Veterání 1970 -  C-Servis 3:2 4:7
Dynamit Junior - Dynamit 4:0 5:1

Domácí   Hosté    
   14. kolo       
Sokol Nový Svět -  Dynamit ODLOŽENO
C-Servis -  Dynamit Junior 2:0 7:1
Dědečci -  FC Veterání 1970 ODLOŽENO
AFC Fishermen -  FC Pozdní sběr 2:2 2:5
MILO B -  Best of Hager 0:0 2:2
FOSA - Elektro Otáhal A 3:0 kont.

Domácí   Hosté    
   13. kolo       
Elektro Otáhal A -  Sokol Nový Svět 0:5 0:12
Best of Hager -  FOSA 3:0 NEDOHR.
FC Pozdní sběr -  MILO B 3:0 5:1
FC Veterání 1970 -  AFC Fishermen 4:1 5:3
Dynamit Junior -  Dědečci 6:0 10:0
Dynamit - C-Servis 1:4 3:7

Domácí   Hosté    
   12. kolo       
Sokol Nový Svět -  C-Servis 0:1 4:2
Dědečci -  Dynamit 1:0 1:2
AFC Fishermen -  Dynamit Junior 2:4 3:9
MILO B -  FC Veterání 1970 3:0 3:3
FOSA -  FC Pozdní sběr 2:2 2:6
Elektro Otáhal A - Best of Hager 0:3 1:7

Domácí PŘEDHR. Hosté    
  16. kolo        
Sokol Nový Svět -  Dynamit Junior 1:0 4:1
Dědečci -  Best of Hager 2:2 2:5

Domácí   Hosté    
  4. kolo        
AFC Fishermen -  Best of Hager 1:6 1:6
   5. kolo        
Dynamit Junior -  Sokol Nový Svět 2:2 2:4

Domácí   Hosté    
  11. kolo        
Best of Hager -  Sokol Nový Svět 2:1 2:5
Elektro Otáhal A -  FC Pozdní sběr 1:4 2:10
FOSA -  FC Veterání 1970 2:2 6:2
MILO B -  Dynamit Junior   1:3
AFC Fishermen -  Dynamit 0:1 0:1
Dědečci -  C-Servis 0:2 0:5

Domácí   Hosté    
  10. kolo      
Sokol Nový Svět -  Dědečci 2:0 5:0
C-Servis -  AFC Fishermen 3:2 8:2
Dynamit -  MILO B 1:0 1:2
Dynamit Junior -  FOSA 6:0 8:0
FC Veterání 1970 -  Elektro Otáhal A 5:0 9:4
FC Pozdní sběr -  Best of Hager 2:0 3:1

Domácí   Hosté    
  9. kolo        
FC Pozdní sběr -  Sokol Nový Svět 5:0 7:2
Best of Hager -  FC Veterání 1970 3:0 5:0
Elektro Otáhal A -  Dynamit Junior 0:3 0:9
FOSA -  Dynamit 0:2 0:5
MILO B -  C-Servis 1:2 1:4
AFC Fishermen -  Dědečci 2:2 4:3

Domácí   Hosté    
  8. kolo      
Sokol Nový Svět -  AFC Fishermen kont. 3:0
Dědečci -  MILO B 1:2 1:5
C-Servis -  FOSA 2:0 4:0
Dynamit -  Elektro Otáhal A 2:0 6:0
Dynamit Junior -  Best of Hager 1:1 2:1
FC Veterání 1970 -  FC Pozdní sběr 2:3 4:5

Domácí   Hosté    
  7. kolo        
FC Veterání 1970 -  Sokol Nový Svět 2:1 2:5
FC Pozdní sběr -  Dynamit Junior 1:2 5:3
Best of Hager -  Dynamit 0:2 0:2
Elektro Otáhal A -  C-Servis 0:0 1:2
FOSA -  Dědečci 2:0 3:0
MILO B -  AFC Fishermen 4:1 7:1

Domácí   Hosté    
  6. kolo        
Sokol Nový Svět -  MILO B 3:0 kont.
AFC Fishermen -  FOSA 0:0 1:3
Dědečci -  Elektro Otáhal A 4:0 8:0
C-Servis -  Best of Hager 2:1 4:2
Dynamit -  FC Pozdní sběr 3:0 4:4
Dynamit Junior -  FC Veterání 1970 5:1 13:2

Domácí   Hosté    
   5. kolo        
Dynamit Junior -  Sokol Nový Svět ODLOŽENO
FC Veterání 1970 -  Dynamit 2:1 5:1
FC Pozdní sběr -  C-Servis 2:1 6:1
Best of Hager -  Dědečci 1:0 1:2
Elektro Otáhal A -  AFC Fishermen 1:1 1:3
FOSA -  MILO B 2:2 2:4

 

Domácí   Hosté    
  4. kolo        
Sokol Nový Svět -  FOSA 3:0 6:1
MILO B -  Elektro Otáhal A 2:0 4:2
AFC Fishermen -  Best of Hager ODLOŽENO
Dědečci -  FC Pozdní sběr 4:0 7:3
C-Servis -  FC Veterání 1970 3:2 6:6
Dynamit -  Dynamit Junior 0:0 0:2

Domácí   Hosté    
  3. kolo        
Dynamit -  Sokol Nový Svět 0:3 0:7
Dynamit Junior -  C-Servis 1:1 4:2
FC Veterání 1970 -  Dědečci 2:1 4:3
FC Pozdní sběr -  AFC Fishermen 5:0 8:1
Best of Hager -  MILO B 1:1 2:3
Elektro Otáhal A -  FOSA 0:0 1:0

Domácí   Hosté    
  2. kolo        
Sokol Nový Svět -  Elektro Otáhal A 5:1 7:1
FOSA -  Best of Hager 1:2 1:5
MILO B -  FC Pozdní sběr 0:1 1:2
AFC Fishermen -  FC Veterání 1970 0:2 1:4
Dědečci -  Dynamit Junior 2:0 3:3
C-Servis - Dynamit 2:1 3:1

Domácí   Hosté    
  1. kolo       
C-Servis -  Sokol Nový Svět 2.4 4:9
Dynamit -  Dědečci 0:0 1:3
Dynamit Junior -  AFC Fishermen 5:1 11:2
FC Veterání 1970 -  MILO B 2:2 2:2
FC Pozdní sběr -  FOSA 1:1 3:1
Best of Hager -  Elektro Otáhal A 4:0 6:0

TOPlist