Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 13.07.2018 12:13:15 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Odehrané zápasy ll. liga

ODEHRANÉ ZÁPASY ll. LIGA

Domácí   Hosté    
  21. kolo      
Dědečci -  Miami Beach 0:5 1:9
AFC Fishermen -  Veteráni Lípy 0:1 0:3
MILO B -  Dynamit 3:3 7:4
FOSA -  Dynamit Junior 1:7 2:12
Mates -  FC Veterání 1970 1:2 2:4
Best of Hager -  FC Pozdní sběr 2:0 8:2
MILO B -  Miami Beach 2:0 3:1

Domácí   Hosté    
   20. kolo       
Miami Beach -  FC Pozdní sběr 5:2 9:3
FC Veterání 1970 -  Best of Hager 1:5 2:8
Dynamit Junior -  Mates 1:4 3:7
Dynamit -  FOSA 3:1 5:3
Veteráni Lípy -  MILO B kont. 3:0
Dědečci -  AFC Fishermen 3:4 3:6

Domácí   Hosté    
  19. kolo      
AFC Fishermen -  Miami Beach 2:3 4:7
MILO B -  Dědečci 1:2 6:5
FOSA -  Veteráni Lípy 0:0 1:2
Mates -  Dynamit 2:1 4:2
Best of Hager -  Dynamit Junior 2:2 2:2
FC Pozdní sběr -  FC Veterání 1970 1:1 4:3

Domácí   Hosté    
   18. kolo       
Miami Beach -  FC Veterání 1970 1:2 4:5
FC Pozdní sběr -  Dynamit Junior 0:3 1:9
Dynamit -  Best of Hager 1:2 2:9
Veteráni Lípy -  Mates 1:1 1:1
Dědečci -  FOSA 2:3 2:4
AFC Fishermen -  MILO B 1:3 4:5


Domácí   Hosté    
   17. kolo      
MILO B -  Miami Beach ODLOŽENO
FOSA -  AFC Fishermen 3:0 3:1
Mates -  Dědečci 3:2 9:3
Best of Hager -  Veteráni Lípy 0:0 0:3
FC Pozdní sběr -  Dynamit 7:0 11:0
FC Veterání 1970 -  Dynamit Junior 0:3 7:8

Domácí   Hosté    
   16. kolo        
Miami Beach -  Dynamit Junior 2:1 4:3
Dynamit -  FC Veterání 1970 1:3 2:6
Veteráni Lípy -  FC Pozdní sběr 2:2 5:2
Dědečci -  Best of Hager 2:2 4:4
AFC Fishermen -  Mates 0:4 1:5
MILO B - FOSA 1:1 2:4

Domácí   Hosté    
   15. kolo       
FOSA -  Miami Beach 0:2 1:6
Mates -  MILO B 3:2 6:3
Best of Hager -  AFC Fishermen 1:1 1:3
FC Pozdní sběr -  Dědečci 0:1 2:2
FC Veterání 1970 -  Veteráni Lípy 0:0 1:3
Dynamit Junior - Dynamit 5:1 10:2

Domácí   Hosté    
   14. kolo       
Miami Beach -  Dynamit 1:1 4:1
Veteráni Lípy -  Dynamit Junior 2:5 6:7
Dědečci -  FC Veterání 1970 1:0 2:4
AFC Fishermen -  FC Pozdní sběr 3:1 3:3
MILO B -  Best of Hager 4:1 4:2
FOSA - Mates 1:9 4:11

Domácí   Hosté    
   13. kolo       
Mates -  Miami Beach 2:2 10:3
Best of Hager -  FOSA 0:0 1:1
FC Pozdní sběr -  MILO B 1:2 2:2
FC Veterání 1970 -  AFC Fishermen 1:0 2:0
Dynamit Junior -  Dědečci 3:1 4:1
Dynamit - Veteráni Lípy 1:4 3:6

Domácí   Hosté    
   12. kolo       
Miami Beach -  Veteráni Lípy 5:1 8:3
Dědečci -  Dynamit 4:0 7:2
AFC Fishermen -  Dynamit Junior 2:4 4:8
MILO B -  FC Veterání 1970 4:0 5:0
FOSA -  FC Pozdní sběr 2:5 4:8
Mates - Best of Hager 3:1 5:2

Domácí   Hosté    
  11. kolo        
Best of Hager -  Miami Beach 0:3 0:7
Mates -  FC Pozdní sběr kont. 0:3
FOSA -  FC Veterání 1970 0:3 0:6
MILO B -  Dynamit Junior 1:9 3:14
AFC Fishermen -  Dynamit 2:4 2:6
Dědečci -  Veteráni Lípy 0:5 0:8

Domácí   Hosté    
  10. kolo      
Miami Beach -  Dědečci 2:0 2:1
Veteráni Lípy -  AFC Fishermen 3:2 6:3
Dynamit -  MILO B 0:1 2:2
Dynamit Junior -  FOSA 6:2 10:5
FC Veterání 1970 -  Mates 1:5 1:8
FC Pozdní sběr -  Best of Hager 2:1 2:2

Domácí   Hosté    
  9. kolo        
FC Pozdní sběr Miami Beach 2:0 3:4
Best of Hager FC Veterání 1970 1:0 2:2
Mates Dynamit Junior 1:6 1:11
FOSA Dynamit 3:1 4:4
MILO B Veteráni Lípy 0:3 0:4
AFC Fishermen Dědečci 1:2 4:3

Domácí   Hosté    
  8. kolo      
Miami Beach -  AFC Fishermen 1:2 3:2
Dědečci -  MILO B 2:0 2:4
Veteráni Lípy -  FOSA 3:0 7:5
Dynamit -  Mates 1:0 1:1
Dynamit Junior -  Best of Hager 5:3 8:3
FC Veterání 1970 -  FC Pozdní sběr 2:5 4:7

Domácí   Hosté    
  7. kolo        
FC Veterání 1970 -  Miami Beach 1:3 4:6
FC Pozdní sběr -  Dynamit Junior 0:3 3:11
Best of Hager -  Dynamit 0:1 2:2
Mates -  Veteráni Lípy 0:0 1:2
FOSA -  Dědečci 1:1 2:3
MILO B -  AFC Fishermen 0:2 1:6

Domácí   Hosté    
  6. kolo        
Miami Beach -  MILO B 2:2 8:6
AFC Fishermen -  FOSA 1:2 2:4
Dědečci -  Mates 2:3 2:11
Veteráni Lípy -  Best of Hager 1:0 2:1
Dynamit -  FC Pozdní sběr 3:3 5:6
Dynamit Junior -  FC Veterání 1970 7:1 13:3

Domácí   Hosté    
   5. kolo        
Dynamit Junior -  Miami Beach kont. 3:0
FC Veterání 1970 -  Dynamit 2:0 2:4
FC Pozdní sběr -  Veteráni Lípy 1:3 1:6
Best of Hager -  Dědečci 0:0 3:1
Mates -  AFC Fishermen 3:1 8;2
FOSA -  MILO B 1:0 3:1

Domácí   Hosté    
  4. kolo        
Miami Beach -  FOSA 1:0 5:2
MILO B -  Mates 0:1 0:4
AFC Fishermen -  Best of Hager 2:2 3:4
Dědečci -  FC Pozdní sběr 0:1 2:3
Veteráni Lípy -  FC Veterání 1970 0:0 7:0
Dynamit -  Dynamit Junior 1:4 2:7

Domácí   Hosté    
  3. kolo        
Dynamit -  Miami Beach 3:0 3:3
Dynamit Junior -  Veteráni Lípy 1:1 4:4
FC Veterání 1970 -  Dědečci 1:2 2:2
FC Pozdní sběr -  AFC Fishermen 3:2 4:3
Best of Hager -  MILO B 1:0 2:3
Mates -  FOSA 2:1 6:1

Domácí   Hosté    
  2. kolo        
Miami Beach -  Mates 2:0 3:3
FOSA -  Best of Hager 0:3 3:4
MILO B -  FC Pozdní sběr 1:2 2:4
AFC Fishermen -  FC Veterání 1970 1:2 3:6
Dědečci -  Dynamit Junior 1:2 3:6
Veteráni Lípy - Dynamit 1:1 3:1

Domácí   Hosté    
  1. kolo       
Veteráni Lípy -  Miami Beach 2:0 5:1
Dynamit -  Dědečci 1:3 4:5
Dynamit Junior -  AFC Fishermen 3:2 7:4
FC Veterání 1970 -  MILO B 2:1 3:3
FC Pozdní sběr -  FOSA 4:3 8:4
Best of Hager -  Mates 0:1 1:2

TOPlist