Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop
aktualizováno: 11.02.2017 20:10:29 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Karty; pokuty; tresty

 KARTY, POKUTY, TRESTY 2016/2017

 

dohrávka    
14.11.   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu FC Hodolany za nedostavení se k utkání (první) 
 
11. kolo    
07.11. ŽK: Navrátil; DPMO
    Horník; Dědečci
08.11. ŽK: Navrátil; Pergola (druhá)
    Pospíšil; Miami Beach
    Špiřík; Miami Beach
09.11. ŽK: Hrabalík; Moritz
    Čechák; Moritz
    Tichý; FC Hněvotín
  ČK: Palčo; FC Hněvotín (stop na jedno utkání, nehraje ve 12. kole na jaře)
    Tichý; FC Hněvotín (stop na jedno utkání, nehraje ve 12. kole na jaře)
10.11. ŽK: Berka; FC Pozdní sběr
    Obšil; FOSA (druhá)
    Ševčk; FOSA

 

10. kolo    
02.11. ŽK: Navrátil; Meteor
    Herbrik; Haryservis
    Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Moritz za nedostavení se k utkání (první) 
    Kemel; SK DDSport
    Cejnek; FC Logik
1.11. ŽK: Kvapil; C-Servis (druhá)
    Krejčí; AFC Fishermen
    Tománek; Dynamit
    Hejtmánek; Dynamit
    Kolář; MILO B
31.10. ŽK: Richter; FC Pozdní sběr
30.10. ŽK: Masař; Juniorka Horka (druhá)
    Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Step Style Slavonín za nedostavení se k utkání (první) 

 

9. kolo    
24.10. ŽK: Tománek; Dědečci
25.10. ŽK: Jurtík; Dynamit
26.10. ŽK: Poledna; SK DDSport
    Kaštyl; FC Hněvotín (druhá)
    Derych; Holice 1977 (druhá)
    Hovorka; Holice 1977
    Hlačík; Moritz
    Vyroubal; Haryservis
    Košťál; Best of Hager
27.10. ŽK: Pytlíček; Dynamit Junior
    Holý; FC Hodolany
    Udělena pokuta 200 Kč mužstvu Nová Ulice "C" za nedostavení se k utkání (druhé) 

 

8. kolo    
20.10. ŽK: Sedláček; DPMO
  ČK: Runter; Elektro Otáhal A (stop na jedno utkání, nehraje v 9. kole)
19.10.   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Holice 1977 za nedostavení se k utkání (první) 
    Udělena pokuta 100 Kč mužstvu SOS Veteráni za nedostavení se k utkání (první) 
17.10.   Udělena pokuta 100 Kč mužstvu AFC Fishermen za nedostavení se k utkání (první) 

 

7. kolo    
10.10. ŽK:  Sedlář; Meteor
    Diviš; Meteor
    Můčka; Meteor (druhá)
    Jeřábek; Sokol Nový Svět
    Obšil; FOSA
    Bartek; Dědečci 
12.10. ŽK:  Penc; FC Hodolany
    Tejada; Step style Slavonín (třetí, stop na jedno utkání, nehraje v 8. kole)
    Čechák; Moritz
    Jahh; AFC Fishermen

 

6. kolo    
03.10.    Udělena pokuta 100 Kč mužstvu MILO B za nedostavení se k utkání (první) 
05.10. ŽK:  Kvapil; C-Servis
    Můčka; Meteor
5. kolo    
26.09.  ŽK: Romanowský; SK DDSport
    Reich; Best of Hager
    Kaprál; Dědečci
    Holásek; Dědečci
27.09. ŽK:  Sáblík; DPMO
    Fišer; Dělňák Štěpánov
    Siebert; Step Style Slavonín
    Kalvoda; C-Servis 
           ČK: Kolečkář; Haryservis stop na jedno utkání (nehraje v 6. kole)
    Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Nová Ulice "C" za nedostavení se k utkání (první) 
29.09. ŽK:  Vizmar; AFC Fishermen
    Dečka; Junioka Horka
    Herzmantin; Espresso team
    Kubalík; FC Logik
    Spáčil; Miami Beach
    Pejičič; Miami Beach 
4. kolo    
19.09.  ČK: Coufal; FC Pozdní sběr (stop na jedno utkání, nehraje v 5. kole) 
20.09.  ŽK: Keluc; FC Hněvotín
21.09.  ŽK: Opletal; Step Style Slavonín
    Půr; Pergola
    Navrátil; Pergola
22.09. ŽK: Prázdný; Mimoni
3. kolo    
12.09.  ŽK:  Liška; FC Veteráni 1970
    Polák; Dědečci
14.09.  ŽK: Kaštyl; FC Hněvotín
    Svozil; Real HDO (druhá)
    Tejada; Step style Slavonín (druhá)
    Hofman; Step style Slavonín 
    Zlámal; Best Of Hager
    Petřík; MILO B
    Kolář; MILO B
15.09.  ŽK: Suchomel; Elektro Otáhal
    Skácel; Miami Beach
    Masař; Juniorka Horka
    Gola; Mates
    Navrátil; Mates
    Zamykal; Nová Ulice “C“ 
    Legát; ELAST 
2. Kolo    
05.09. ŽK: Acler; MILO B
    Fischer; MILO B
    Coufal; FC Pozdní sběr
    Berka; FC Pozdní sběr
     
07.09. ŽK: Čundrle; Dělňák Štěpánov
    Tejada; Step Style Slavonín
    Poledna; SK DDSport 
    Molata; Holice 1977
    Šoustal; FOSA
    Skrach; Best Of Hager
08.09. ŽK: Metelka; Mimoni
    Berka; Mimoni
    Tarkowski; Mimoni
    Alka; Juniorka Horka
    Fitřík; Juniorka Horka
  ČK: Fitřík; Juniorka Horka (Hráč potrestán zákazem startu na dvě utkání. Nehraje ve 3. a 4. kole)
     
1. kolo    
29.08. ŽK: Vacek; Dynamit
    Barčík; SK DDSport
    Špičák; SK DDSport
30.08. ŽK: Svozil; Real HDO
    Novotný; FC Veteráni 1970
    Pudil; FC Veteráni 1970
    Plánička; MILO B
31.08. ŽK: Derych; Holice 1977
    Kulas; Holice 1977
01.09. ŽK: Příkazský; FC Hodolany
    Hamelský; Nová Ulice “C“

 

TOPlist