Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 12.11.2017 16:42:03 

Malá kopaná veteráni - Olomouc

Karty; pokuty; tresty

 KARTY, POKUTY, TRESTY 2017/2018

 

11. kolo .  
06.11 ŽK Kobliha; AFC Fishermen
07.11 ŽK Čubrda; Pergola (druhá)
07.11 . Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Mates za nedostavení se k utkání (první)
08.11 . Udělena pokuta 100 Kč mužstvu Moritz za nedostavení se k utkání (první)

 

10. kolo .  
30.10 ŽK Dragun; Real HDO
30.10 ŽK Vašička; Real HDO (druhé)
30.10 ŽK Bárta; Dělňák Štěpánov
30.10 ŽK Omelčenko; Pergola

 

9. kolo .  
23.10 ŽK Študent; Holice 1970 (druhá)
23.10 ŽK Maidl; Juniorka Horka
23.10 ŽK Obrtlík; ELAST
24.10 ŽK Coufal; FC Pozdní sběr
25.10 ČK Palla; Dělňák Štěpán (stop na 2 utkání; hrubá urážka rozhodčího)
26.10 ŽK Birtus; Inter Hodolany

 

8. kolo .  
16.10 ŽK Barčík; SK DDSport
16.10 ŽK Dron; FC Logik
16.10 ŽK Kolečář; MILO B (druhá)
17.10 ŽK Navrátil; Mates
17.10 ŽK Trébal; Juventus
17.10 ŽK Kolečář; Haryservis
17.10 ŽK Kršek; Haryservis
17.10 ŽK Suchánek; Sokol Nový Svět
18.10 ŽK Galla; Meteor
18.10 ŽK Peřina; Moritz
18.10 ŽK Melichárek; ELAST

 

7. kolo .  
09.10 ŽK Muzikant; Sokol Nový Svět
09.10 ŽK Auffahrt; Moritz
10.10 ŽK Šos; Haryservis
10.10 ŽK Soušek; Dělňák Štěpánov
11.10 . Udělena pokuta 100 Kč mužstvu A.T. Olpran za nedostavení se k utkání (první)
11.10 ŽK Stračín; Best Of Hager
11.10 ŽK Janoš; Bets Of Hager
11.10 ŽK Tománek; Dynamit
11.10 ŽK Šivr; Dynamit
12.10 ŽK Švancara; Veteráni Lípy
12.10 ŽK Richter; FC Podní sběr
12.10 ČK Richter; FC Podní sběr; stop na 3 utkání (hrubá urážka rozhodčího; nehaje v 8., 9., a 10. kole) 
12.10 ŽK Matůš; Dynamit Junior
12.10 ŽK Kováč; Dynamit Junior

 

6. kolo    
02.10 ŽK Švestka; Miami Beach
02.10 ŽK Fischer; MILO B
02.10 ŽK Kolečář; MILO B
03.10 ŽK Dvořák; Mates
04.10 ŽK Sedlák; Meteor
04.10 ŽK Brázda; FOSA

 

5. kolo    
25.9 ŽK Vacek; Dynamit
26.9 ŽK Vánský; SK DDSport
26.9 ČK Pospíšil; Miami Beach; stop na dvě utkání (nehraje v 6. a 7. kole)
27.9 ŽK Vašička; Real HDO
27.9 ŽK Temlík; Fosa

 

4. kolo    
18.9 ŽK Zemčák; AFC Fishermen
18.9 ŽK Mládek; FC Pozdní sběr
20.9 ŽK Fišer; Dělňák Štěpánov
20.9 ŽK Vaňák; A.T. Olpran
20.9 ŽK Štrbík; Holice 1977

 

3. kolo    
11.9 ŽK Haník; Haryservis
13.9 ŽK Študent; Holice 1977
13.9 ŽK Superata; Juniorka Horka
13.9 ŽK Závodský; Mimoni
14.9 ŽK Godiš; FC Pozdní sběr
14.9 ŽK Richter; FC Pozdní sběr
14.9 ŽK Mikeš; Juventus
14.9 ŽK Jelínek; Juventus

 

2. kolo    
04.9 ŽK Zimovčák; SK DDSport
04.9 ŽK Tománek; Dědečci
04.9 ŽK Hanus; FOSA 
04.9 ŽK Novák; FOSA
04.9 ŽK Novák; FOSA; stop na jedno utkání (nehraje ve 3. kole)
04.9 ŽK Příkazský; Inter Hodolany
04.9 ŽK Holý; Inter Hodolany
07.9 ŽK Prázdný; Mimoni
07.9 ŽK Metelka; Mimoni
07.9 ČK Rečka; Juniorka Horka; stop na dvě utkání (nehraje ve 3. a 4. kole)

 

1. kolo    
30.8 ŽK Kroutil; Mates
30.8 ŽK Kňáva; Meteor
30.8 ŽK Novák; FC Logik
30.8 ŽK Melichárek; ELAST
31.8 ŽK Hrubý; SOS Veteráni

 

TOPlist